На голову Uncategorized Глава G20 планує відвідати Україну та Росію

Глава G20 планує відвідати Україну та Росію

36
0

Президент Індонезії та голова G20 Джоко Відодо зустрінеться із лідерами України та Росії для обговорення економічних та гуманітарних проблем, викликаних війною. Відбудеться це після саміту G7 у Німеччині.

Про це повідомила міністр закордонних справ Індонезії Ретно Марсуді. Точних дат зустрічей вона не повідомляє. Але очільник міністерства безпеки Махфуд заявив, що візит до Москви запланований на 30 червня. Це підтверджують і джерела у Кремлі.

“Візит президента підкреслює занепокоєння Індонезії щодо гуманітарних питань. Країна намагається зробити свій внесок у врегулюванні продовольчої кризи, спричиненої війною, а також її наслідків”, – завірили в МЗС.

Це вже не перше суперечне рішення нинішнього очільника Великої двадцятки. Раніше він хотів запросити Росію на саміт на Балі, який відбудеться у листопаді 2022 року.

Це викликало велике обурення не лише в Україні, а й серед західних лідерів. Зокрема, виключення РФ зі списку учасників події вимагали США.

У місцевих ЗМІ зазначають, що Індонезія намагається зберегти нейтральну позицію щодо війни. Продовольча криза спричинили великий удар по економіці держави, зокрема вплинула на масштаби виробництва пальмової олії.При цьому керівництво країни запевняє у підтримці України та надає гуманітарну допомогу постраждалим від війни людям. Але воно відмовило президенту Володимиру Зеленському у наданні озброєння.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я