На голову Економіка Геть парк Дружби народів у Вінниці! Бо мер Моргунов там планує черговий...

Геть парк Дружби народів у Вінниці! Бо мер Моргунов там планує черговий торговельний центр!!!

658
0

Початок ще одного великого “дерибану” парку біля Вишенського озера стартував! Поки мер Вінниці Сергій Моргунов “розважає” вінничан розповідями, що частину парку Дружби народів можна було б віддати інвесторам-забудовникам, 2,7 гектара землі біля податкової вже передано в приватну власність під забудову черговим торговим центром!

Світлина від Вінниця Корупційна.

Розмови про спортивний комплекс на іншій території парку — плани чи лише спосіб заспокоїти вінничан, що залишок парку не забудують ще десятком ТРЦ?

Парк Дружби народів біля Вишенського озера — найбільша рекреаційна зона Вінниці після лісопарку. З одного боку, парк є зручним місцем відпочинку для густонаселених районів Вишенька та Слов’янка. З іншого боку, забудова комерційною нерухомістю гектарів паркової території — це мільйони доларів прибутку. Схоже, що між розвитком парку та мільйонами доларів прибутку мер Вінниці Сергій Моргунов впевнено зробив свій вибір!

Загальна територія парку складає трохи більше 52 гектарів. Розмову про інвестиційну забудову мер Вінниці Сергій Моргунов почав про частину парку в 6,5 гектарів. Це територія парку за приміщенням вінницької податкової. Територія, якщо відверто, фактично недоглянута через брак коштів в бюджеті міста (можливо, коштів би вистачало, якби керівництво комунальних закладів міста менше крало. Наприклад, за закупці 4,6 тисяч тонн технічної солі за вдвічі завищеною від ринкової ціною: винні в цій ганебній закупівлі так і не були притягнуті до відповідальності). На сьогоднішній момент, 6,5 гектар парку самовільно засаджені городами, де мешканці сусідніх з парком будинків вирощують овочі.

Світлина від Вінниця Корупційна.

Місцеве видання “20 хвилин” опублікувало цікавий діалог з засідання виконкому Вінницької міської ради від 30 січня цього року між Сергієм Моргуновим та директором департаменту земельних ресурсів Сергієм Кушніруком.

— У вас цільове призначення — рекреація. А за податковою це може бути інвестиційна земельна ділянка, — каже міський голова Сергій Моргунов.

— Ну вона поки перебуває у користуванні «Вінницязеленбуду», — відповідає директор департаменту земельних ресурсів Сергій Кушнірчук. — У нас затверджена Концепція розвитку територій парку. І відповідно до неї можна буде розглядати наповнення сучасними інвестиційними об’єктами. Там, зокрема, планували зробити спортивний комплекс.

— Так, а це в рекреацію входить? Чи можна там буде розмістити готель, заклад харчування, наприклад? Продумайте цільове призначення земельної ділянки (яку зараз займають городи – авт.), щоб воно було багатофункціональним і залишилося в структурі самого парку. Не потрібно забирати та відокремлювати цю ділянку в парку, — каже Моргунов.

Кушнірук говорить про спортивний комплекс, але мер цікавиться, чи можна побудувати готель або ресторан? Все-таки, готель або ресторан — це бізнес. А спортивний комплекс — це одні тільки витрати. Який інвестор захоче побудувати в такому вигідному місці спортивний комплекс замість шикарного готелю або ресторану? Помітно, що Сергій Моргунов мислить як бізнес-інвестор, а Сергій Кушнірук як…хто?!

Найцікавіше, що всі ці розмови почалися на фоні забудови території черговим торговим центром, який вже зводиться на території, що межує з приміщенням Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції по вулиці Костянтина Василенка, 21.

Територію вже обнесено парканом, на земельній ділянці в 2,7 гектара розпочинаються будівельні роботи. Ділянка вже знаходиться в приватній власності. Інформація, коли саме і яким рішенням Вінницької міської ради ця ділянка передана приватному інвестору, на жаль, відсутня в публічних офіційних джерелах. Можливо, місцеві чиновники прокоментують цей факт після прочитання цього матеріалу.

То що буде будуватися в парку Дружби народів: сучасний спортивний комплекс чи ряд торгово-розважальних центрів для друзів-забудовників вінницьких чиновників?

Цікаво має бути не лише нам, а і всій вінницькій громаді!

До речі, саме з команди мера Сергія Моргунова у вінничан із центру міста ДВІЧІ вночі по-злодійському його силовики і “тітушки” вкрали народні погруддя Тарасу Шевченку!!! Тому й не дивно, що й парк йому як чиновнику теж не потрібен…