На голову Економіка Геть обнаглівший Коболєв пропонує приватизувати “Нафтогаз”, щоб “закрити питання” НАДвисоких премій!

Геть обнаглівший Коболєв пропонує приватизувати “Нафтогаз”, щоб “закрити питання” НАДвисоких премій!

413
0

Поки населення України ЩОДНЯ все далі біднішає через неадекватні тарифи на ВЛАСНИЙ газ, цей державний чиновник отримує МІЛЬЙОН грн в місяць плюс премії!!! Але йому все мало… Тож… Голова правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв пропонує приватизувати держкомпанію, аби закінчити дискусії щодо виплати премій та зарплат!!!

 

“Після анбандлінгу нічого не заважає “Нафтогаз” приватизувати, він коштує масу грошей.

…Частково, повністю, як виберуть. І закінчиться дискусія про зарплати в “Нафтогазі”. Компанія приносить дуже багато грошей в бюджет. Це факт, більше за інших.

Всі кажуть: “Вона приносить гроші, але нам не подобається, що менеджмент отримує ринкову зарплату, тому що це державна компанія”. Ніхто ж не обговорює зарплати в ДТЕК”, – заявив Коболєв.

На думку обнаглівшого очільника “Нафтогазу”, діючий контракт держкомпанії з Газпромом можна буде спробувати перевести безпосередньо на нового оператора.

На думку Коболєва через приватизацію “Нафтогазу” держава поліпшить корпоративне управління і отримає ще більше прибутку.

“Якщо держава хоче зберегти донора бюджету, зняти дискусію про зарплати, поліпшити корпоративне управління, щоб, можливо, отримати ще більше грошей, і одноразово отримати істотну суму від цієї компанії – є дуже простий спосіб.

Ми давно пропонуємо як мінімум міноритарний пакет випустити на біржу. Якщо результат сподобається, продати і все інше.

“Нафтогаз” можна підготувати до IPO за три роки. Всі монопольні функції з компанії вийшли.

Ризиків для енергетичної безпеки країни при нормальному регулюванні ми вже не бачимо. Зробіть крок, і закрийте дискусії”, – резюмує Коболєв.

Нагадуємо:

17 січня 2020 президент Володимир Зеленський доручив прем’єру Олексію Гончаруку “розібратися із питанням” премії в 1% топ-менеджменту “Нафтогазу” від сплачених Газпромом 2,9 млрд доларів та натякнув на можливе перезавантаження НАК “Нафтогаз”.

Топ-менеджмент “Нафтогазу” отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатив Україні російський “Газпром”.

Кишенькова Наглядова рада “Нафтогазу” проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським “Газпромом”.

Згідно з рішенням наглядової ради, правлінню підлягає виплата в розмірі 45,6 млн доларів – 1% від суми виграшу у суперечці з “Газпромом”. У 2018 році було виплачено 20 млн доларів.

На переговорах про транзит газу, які пройшли у Мінську, Росія погодилася виплатити України 3 мільярди доларів боргу за рішеннями Стокгольмського арбітражу.

Пізніше прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що уряд звернувся до кожної наглядової ради держпідприємств із проханням утриматися від виплат великих премій.

Уряд веде переговори із наглядовими радами, щоб вирішити питання премій за уже підписаними контрактами.

ТО ХТО НАРЕШТІ ВГАМУЄ ГРИВНО-НЕНАЖЕРУ КОБОЛЄВА, ЯКИЙ ОТРИМУЄ ТАКІ ГРОШІ ЯК ЧИНОВНИК ДЕРЖАВНОЇ КОМПАНІЇ В НАЙБІДНІШІЙ КРАЇНІ ЄВРОПИ???

Ау, слуги народу???