На голову Економіка Герус звинуватив Порошенка в отриманні хабара!

Герус звинуватив Порошенка в отриманні хабара!

286
0

Голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, а також народний депутат від “Слуги народу” Андрій Герус каже, що п’ятий президент України Петро Порошенко отримав за імпорт електроенергії з Росії $150 млн готівкою!

“Петром Інкогніто було прийнято рішення закуповувати електроенергію у Росії… Так зявилася ідея вставити у цей імпорт кіпрську прокладку Perlisio, де би залишалася основна маржа. Я тоді працював членом НКРЕКП, а цей імпорт не міг піти без рішення НКРЕКП (мали встановити ціну для українського імпортера). Ми лягли кістьми, що імпорт із прокладкою не підпишемо. Нам запропонували написати заяви на звільнення, не допомогло – ми їх просто написали”, – пригадує Герус.

Він розповідає, у той же час у Київ повернувся відставний менеджер Ліпецькоі фабрики Дмитро Вовк. Його призначили головою НКРЕКП, а наступного дня його першим рішенням була постанова про відкриття імпорту е/е із Росії (прокладку Perlisio таки “збили”).

“Пішов імпорт у розмірі 1500 Мвт (це у 10 разів більше, аніж зараз), який ішов весь 2015 рік. Ну а потім Петро Інкогніто взяв $150 млн кешом та ще трохи євробондами. Демонополізація змінилася на Роттердам+ ціною 35 млрд, а далі історію ви знаєте”, – додав “слуга народу”.

Джерело