На голову Новини Герої творять революцію, а її плодами користуються негідники

Герої творять революцію, а її плодами користуються негідники

170
0

Назначення на посаду віце-прем’єра по регіональному розвитку Володимира Гройсмана свідчить про те, що користуватись результатами революції, ціною в сотні життів, вже почали негідники!

 Назначення на посаду віце-прем’єра по регіональному розвитку Володимира Гройсмана свідчить про те, що користуватись результатами революції, ціною в сотні життів, вже почали негідники!

Такого повороту подій, здавалось би, не чекав ніхто.

Тільки-но Вінниччина оговталась після поховання своїх Героїв, що мужньо обороняли наше майбутнє. Тільки-но Вінниччина зраділа назначенню РУХівця Свитка Сергія на посаду голови Вінницької обларади, що пообіцяв гідно відстоювати права своїх земляків… Як раптом у вінничан з під ніг вибавають грунт зухвалим призначенням нашого мера, відомого в народі, як євро-вовочка, на посаду віце-прем’єра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

Це наш мер, що за час правління Януковича став чи не найбагатшою людиною Вінниці, тепер правитиме свої порядки у новому Кабміні.
Коротко описати "заслуги" Гройсмана перед Вінницею – не можливо!

За 7 років його панування, мережа магазинів "Гранд", яка йому належить, збільшилась майже втричі. Мережа магазинів "Ковбаскоф" та "Ковінько", що теж у володінні мера, примусово реалізовують свою продукцію навіть у дитячих садочках та школах.

 

Гройсман монополізував практично весь рекламний бізнес, таким чином Вінниця отримувала інформацію від його підконтрольних ЗМІ (газета "Місто", телеканал "Віта", сайт "МояВінниця" та ін.), де ті, не шкодуючи слів, нахвалювали свого повадиря.

А тим часом, Гройсман, без будь-яких докорів сумління, забудовував шкільні стадіони, дитячі майданчики… комерційними будівлями. А з укоріненням медичної реформи, що була впроваджена на Вінниччині, саме завдяки Гройсману, він віддає приміщення діючої дитячої лікарні під приватну структуру ЖЕО.

 

Це при Гройсмані міську раду назвали комунальною мафією. Це дякуючи Володимиру Борисовичу ми маємо сьогодні тарифи на комунальні послуги, які вганяють вінничан в борги і кредити! А створені посередницькі структури у тій же комунальній сфері, спрямували потік грошей прямо до кишені Гройсмана.

Це завдяки євро-вовочці, взятки на Вінниччині легалізувались, а Прозорий офіс став оплотом хабарництва, де побори беруться в євро!
За всі роки свого правління, Гройсман регулярно порушував чинне законодавство шляхом прийняття НЕзаконних рішень, що тягли за собою гнітючі наслідки для населення Вінниці.

 

Про бізнес Володимира Гройсмана, який він нажив, будучи на посаді мера, можна розповідати безкінечно!

Але на фоні всього цього багатства неймовірно цинічно виглядають дії Гройсмана під час революційних подій у Києві. Поки в столиці проливалась рікою геройська кров, євро-вовочка відпочивав у Франції, а повернувшись – блискавично зробив публічну заяву, мовляв Вінниця підтримує Майдан.

Однак, підримка Гройсмана виразилась лише у замилювані очей. І коли громада міста власноруч зібрала кошти для того, щоб перевезти поранених Героїв із Києва, Володимир Борисович, скориставшись можливістю, дає наказ привезти в цих автомобілях швидкої допомоги поранених бійців ВВ, яких він завжди особисто стимулював фінансами.

 

Як і фінансував відправлення десятків автобусів з так званими "тітушками" на столичний антимайдан. До речі, ці ж тітушки били пенсіонерів та жінок, що відстоювали свій шкільний стадіон від гройсманівської забудови, ці ж тітушки сьогодні ходять містом в оранжових желетах у створених мером загонах "самоооборони"…

Тому територіальна громада Вінниччини неймовірно здивована призначенням на посаду віце-прем’єра по регіональному розвитку людини, яка фактично згубила малий та середній бізнес міста, розграбувала та знешкодила майже всі державні підприємства та узаконила комунальну мафію.

 

Адже народні депутати, що були присутні на Народному Віче у Вінниці 15 лютого (Бригинець, Мохник, Яворівський) не лише чули те, що вінничани висловили недовіру своєму меру, а й підтримали їх. Чому сьогодні у Верховній Раді не було жодної заяви з їхньої сторони – залишається загадкою.

Швидше за все, далась в знаки давня дружба Володимира Гройсмана і Петра Порошенка, що має далеко не останній голос в парламенті!

Ми ВИМАГАЄМО негайного аудиту діяльності та злочинної бездіяльності Володимира Гройсмана, з метою публічного оприлюднення його кримінального свавілля у нашому місті. Новий Кабінет Міністрів має знати, кого вони призначили на таку важливу посаду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я