На голову Політика Геращенко утікала так, що туфлі втратила! (ШОК-факти біографії)!

Геращенко утікала так, що туфлі втратила! (ШОК-факти біографії)!

1268
0

Картинки по запросу "фото ирины геращенко"Витончена пропагандистка і відома разжігательніца громадянських конфліктів Ірина Геращенко побачила проросійського закордонного блогера-блохера Шарія і так почала бігти, що втратила туфлі.

Пропагандисти Порошенко добре розуміють, що час кривавої брехні і неймовірною людської жорстокості закінчилося.

Банду Порошенко почали заганяти з усіх боків.

Вчора загнали професійну патріотку на зарплаті у військового злочинця Порошенко, яка звикла, що питання задають тільки журналісти 5 каналу.

Вона звикла розповідати про подвиги хетьмана всіх часів і народів, “великого полкводця” Петра Порошенка і нести неймовірну нісенітницю одним і тим же журналістам.

Вчора щось пішло не так і брехлива дрянь бігла так, що навіть туфлі втратила.

Чому брехлива погань? Тому, що ця підстилка нічого спільного з патріотизмом не має. Вона професійний маніпулятор і брехлива погань, яка прикривалася смертями простих людей заради досягнення політичних дивідендів.

В інтернеті розкрили Ірину Геращенко, ту саму професійну патріотку, яка розповідала про Гетьмана України Порошенко, про те що не можна міняти владу, бо в країні війна.Картинки по запросу "фото ирины геращенко"

Ту саму Геращенко, що кричала 5 років не «хитайте лотка» а то Путін нападе.

Ту саму Геращенко, яка прямо закликала до злочинів і ту саму Геращенко, яка називала 75% українців агентами Кремля і що той хто не з Порошенком той з Путіним.

Виявляється, професійна патріотка за 5 років стала мільйонером і сколотила небачені матеріальні блага.

Питання: як під час війни, будучи все свідоме життя при владі, заробити мільйони доларів?Картинки по запросу "фото ирины геращенко"

Ірина Геращенко знає як …
Хто б міг подумати, але розкрила Геращенко проста українка, яка волею випадку відпочивала разом з Геращенко на дорогому курорті.

Геращенко думала, що всі українці в котлах, або на фронті захищають країну від Путіна, поки вона, професійна патріотка, ніжиться під хорватським сонцем за шалені гроші.

Геращенко волала на все горло, що як Зеленський дозволив собі 4 дні відпочивати в Туреччині, адже Путін нападе, а сама виявляється під час найзапекліших боїв в Іловайську ніжилася на найдорожчому курорті Хорватії.Картинки по запросу "фото ирины геращенко"

Сьогодні вночі в мережі з’явилася історія про те, як Ірина Геращеноко, будучи уповноваженим президента з питань врегулювання конфлікту на Донбасі, своїх прямих обов’язків вела розкішний відпочинок в Хорватії.

Про це в Faceboоk написала українка Олена Бондарчук.

Зокрема вона розповіла одну дуже цікаву історію що трапилася в 2015 році під час трагічних подій на Донбасі.

«Ця нешановних« Ірина Геращенко »під час Іловайського котла сиділа на віллі в Хорватії вартістю 600 євро на добу, будучи на той момент уповноваженим президента з питань врегулювання конфлікту на Донбасі і з берега Адріатичного моря допомагала вирішувати конфлікт.

Коли наші діти намагалися її сфотографувати, вона почала ховати обличчя.Картинки по запросу "фото ирины геращенко"

Коли я про це написала в фейсбуці, пан Чепинога закрив коментарі у себе в фейсбуці, плюс сама мадам початку мені погрожувати в особистих коментарях, шо «вона ж мати» і має право на відпочинок, а кошти в неї на таку дорогу віллу, тому що у неї чоловік відомий бізнесмен (ймовірно в дуже вузьких колах) », – повідомила Олена.

Вона також зазначила, що «як мати» вона безсумнівно може відпочивати, де і коли завгодно, але як державний діяч, коли йде війна, повинна бути в Києві або на Донбасі.Картинки по запросу "фото ирины геращенко"

Але на цьому історія не закінчилася, рівно через рік Ірину Геращенко знову застукали на тій же віллі.

«У наступному році ми її зустріли там же (до речі для відпочинку пані Геращенко вибирає улюблене місце в Хорватії – Истринский півострів).

Пані Геращенко, сидячи на березі моря, виставляла пости в фейсбук, що вона зустрічається в цей час з матерями наших полонених хлопців!!!

Я навіть через паркан подивилася, може вона вранці схопилася на літак швидко і займатися державними справами ?. Ні. сидить на березі моря і строчить постік. Ось такі у них подвійні стандарти », – зазначила Олена.

Відзначимо, що професійна “патріотка” 5 років волала про те, що Росія ось-ось нападе, що всі проблеми в Україні через Путіна, а сама літає особистим літаком кума Путіна Віктора Медвечука, будучи його подругою:Картинки по запросу "фото ирины геращенко"

Ця «патріотка» Геращенко жодного дня не була в бізнесі. Її кар’єра почалася в якості коханки Ющенко.

Ось так виявляється можна …

Ну а потім «папік» Ющенко просував Геращенко на верх, поки на крові Майдану Геращенко не стала мільйонером і не отримала найвищі посади в країні…

Слава Україні! А Геращенко вічна ганьба!

Джерело

#влада #геращенко #корупція #війна #ДБР