На голову Новини Геращенко у Вінниці розбирався у справі Хорта та вчив вигравати вибори (ВІДЕО)

Геращенко у Вінниці розбирався у справі Хорта та вчив вигравати вибори (ВІДЕО)

152
0

Сьогодні у Вінницю приїхав Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, аби зустрітись з вінницькими активістами та розібратись в подіях 6 грудня.

Сьогодні у Вінницю приїхав Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, аби зустрітись з вінницькими активістами та розібратись в подіях 6 грудня.

 

 

 

На зустріч з чиновником прийшли практично всі, хто в той день, за версією правоохоронних органів, «штурмував» приміщення обласної ради. Більшість з них вже дали свідчення, однак результату або прогресу в даній справі немає. До цих пір не зрозуміло, хто зігнав під адмінбудівлю майже пів тисячі міліціонерів та працівників приватної охоронної фірми (490 чоловік). Чиєму наказу вони підкорялись? Не відомо також як Юрій Хорт, який наразі перебуває вже другий місяць у слідчому ізоляторі, вмудрився побити 8 спецназівців.

Однак відповідей на ці питання не було і у Антона Геращенка. Він запросив 10 активістів пройти з ним до райвідділу міліції, де правоохоронці продемонструють їм відеозаписи подій 6 грудня. Хтось з активістів влучно зауважив, що до цього часу змонтувати можна все, що завгодно. Тому Геращенку запропонували враховувати також відеозаписи та фотографії засобів масової інформації та самих активістів.

Відповідаючи на чергове запитання активістів, Антон Геращенко зауважив, що він вважає винним у цій неприємній ситуації голову обласної ради Сергія Свитка, адже він «господар цього дому». Мовляв, потрібно було вийти до людей, вгамувати протестувальників та дати наказ міліції аби ті, пропустили до приміщення хоча б голів громадських організацій та журналістів.

Таке обвинувачення викликало масу обурень у присутніх.

 

Помічника Авакова здивували фактами про те, що Сергій Свитко кілька разів закликав міліціонерів, попереджених до речі, про складені списки активістів, які мають право пройти усередину, із президії пропустити до сесійного залу бажаючих. Мало того, голова облради делегував до входу свого помічника аби той «нагадав» правоохоронцям про списки. Не отримавши результату, Свитко вийшов самостійно до людей аби їх заспокоїти…

Аби пояснити Антону Геращенку чому вінничанам так важливо аби Сергій Свитко залишився на своєму робочому місці, а Юрія Хорта – звільнили з під слідства й ув’язнення в СІЗО, довелось розповідати про злочинну владу в місті.

За десятком виступів присутніх, пан Геращенко, зробив висновки, що на місцеві вибори потрібно делегувати когось із громадських активістів й поділився власним досвідом.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я