На голову Політика Генштаб знищив документи про окупацію Криму!

Генштаб знищив документи про окупацію Криму!

310
0
Экс-руководитель Генштаба генерал Замана вышел на свободу - фото и видео -  «ФАКТЫ»Екскерівник Генерального штабу – головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Володимир Замана в інтерв’ю журналістці Олесі Бацман заявив, що в ГШ були знищені документи, що стосуються розпоряджень керівництва України та Верховного судів України в період окупації Криму Росією.
За словами генерал-полковника, його захист отримала відповідні підтвердження в Генштабі.

«Минуло достатньо часу. Ми багато речей проаналізували, розпитали – люди знають, що було, чого не було … Жоден військовий, який був в Криму, жоден військовий в Генеральному штабі не знає ні про які наказах (чинити опір окупантам).(в.о.О.Турчинов).Турчинов Олександр. ДОСЬЄ | Досьє

Нами був зроблений запит до Міністерства оборони і отримали відповідь, що розвідувальних відомостей про порушення повітряного простору в Криму, про застосування збройних сил РФ, про розпорядження (тодішнього в.о. президента Олександра Турчинова) про застосування Збройних сил, наказів якихось немає. Відповідь наступна: всі ці матеріали були знищені в 2016-2017 роках. Нам так відповіли в Міноборони», – розповів Замана.Турчинов: Наступною після Ярошенка буде відставка Азарова - 24 КаналТакож у відповіді помічника командувача з правової роботи – начальника юридичної служби Повітряних сил ЗСУ Сергія Дубровського від 6 жовтня відзначається, що інформація і документи про те, коли вперше і скільки разів протягом лютого – березня 2014 року російські літаки і вертольоти вторгалися в повітряний простір України над територією Криму і Севастополя, відсутні.

Джерело

#влада #турчинов #крим #корупція #ДБР