На голову Новини Генпрокуратура: У Януковича тиснули на Митрополита Володимира

Генпрокуратура: У Януковича тиснули на Митрополита Володимира

159
0

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження щодо колишніх президента України, Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ та інших високопосадовців за фактом незаконного тиску на Митрополита Київського і всієї України Володимира з метою усунення його від управління УПЦ МП, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України. 

 Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження щодо колишніх президента України, Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ та інших високопосадовців за фактом незаконного тиску на Митрополита Київського і всієї України Володимира з метою усунення його від управління УПЦ МП, повідомляє  прес-служба Генеральної прокуратури України.

 

«У ході перевірки, проведеної за зверненням одного з народних депутатів, встановлено, що Митрополит Київський і всієї України Володимир дотримувався позиції невтручання церкви у політику, чим викликав невдоволення колишнього Президента України, який бажав заручитись підтримкою УПЦ на виборах у 2015 році. Після невдалих спроб переконати Митрополита Київського і всієї України Володимира відректися від посади, екс-міністр внутрішніх справ України, на виконання вказівки колишнього Президента України, організував силами підлеглих йому працівників фізичну ізоляцію Митрополита Олександра, який є особистим секретарем та довіреною особою предстоятеля Київської православної церкви Володимира», – йдеться в повідомленні.

 

Аби звільнитися від ізоляції, Митрополит Олександр мав переконати Митрополита Київського і всієї України Володимира зректися займаної посади.

 

Даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я