На голову Економіка Гендиректор ДТЕК олігарха Ахметова розповів про плани скуповувати НАРОДНІ обленерго!

Гендиректор ДТЕК олігарха Ахметова розповів про плани скуповувати НАРОДНІ обленерго!

172
0

РОЗКРАДАННЯ ОЛІГАРХАМИ НАРОДНОГО МАЙНА УКРАЇНЦІВ БЕЗКАРНО ТРИВАЄ ДАЛІ !!!

Холдинг ДТЕК вважає сегмент енергоринку у вигляді дистрибуції мережевих компаній одним з найбільш перспективних на ринку. Про це заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко у Давосі, коментуючи оголошені плани щодо купівлі “Київобл-” і “Одесаобленерго”… Ну а ЯКИМИ будуть їх подальші тарифи – самі знаєте…

Як повідомлялося, на початку січня 2019 року ДТЕК заявив про намір сконцентрувати 68,2949% акцій АТ “Одесаобленерго” і 93,9978% ПрАТ “Київобленерго”, що належать групі VS Energy. У цьому ж місяці “ДТЕК Нафтогаз” стала власником 24,99% акцій “Київобленерго” і 16,773013% “Одесаобленерго”.

Тимченко зазначив, що угода ще не закрита.

“У нас йде процес. Коли ми отримаємо всі необхідні дозволи, тоді можна говорити, що угода відбулася”, – вказав він, уточнивши, що по завершенні будуть оголошені основні її умови.

“Нафтогазовий бізнес досить прибутковий. Правильне інвестування і знаходження вірних рішень дозволяє нам за рахунок ресурсів” Нафтогазу “інвестувати в придбання наших мережевих активів і активів, в яких ми бачимо майбутні перспективи”, – пояснив він появу “ДТЕК Нафтогазу” в числі акціонерів зазначених обленерго .

За його словами, ДТЕК розглядатиме можливості додаткових придбань в цьому сегменті ринку, де держава вже заявила про плани приватизувати в цьому році п’ять обленерго. “Ми будемо дивитися на можливості, які з’являються на ринку”, – сказав гендиректор.

При цьому він нагадав, що стосовно монопольного законодавства генерація і дистрибуція мають суттєві відмінності. “Мережева компанія спочатку визначена як природна монополія. Збудована така система контролю регулятора над природними монополіями, що жоден з гравців не ризикне зловживати монопольним становищем”, – пояснив Тимченко.

Нагадаємо:

За даними ЕП, реальними власниками групи VS Energy є росіяни Євген Гінер, Михайло Воєводін і Олександр Бабаков.

За неофіційною інформацією, ціна покупки “Київобленерго” та “Одесаобленерго” складає 250 млн дол: 180 млн дол за 94% акцій Київобленерго та 70 млн дол за 68% Одесаобленерго”.

Після закриття цієї угоди ДТЕК планує поглинути і решту 5 обленерго, що залишаються у власності росіян. Таким чином, під контроль Ахметова перейдуть Херсонобленерго, Кіровоградобленерго, Житомиробленерго, Чернівціобленерго, Рівнеобленерго.

Вже сьогодні обленерго ДТЕК контролює передачу та збут 37% всієї електроенергії. Після покупки ще двох обленерго ця доля виростає до 48%. А після поглинання ще 5 обленерго ДТЕК контролюватиме 57% всієї передачі та збуту електроенергії, прогнозують експерти.

28 грудня 2018 АМКУ голосуванням більшості держуповноважених ЧОМУСЬ ЗАКРИВ СПРАВУ про зловживання монопольним становищем енергогенеруючих компаній олігарха Ахметова.

Тепер вам все ясно, КУДИ рухається економіка України та в чиїй команді грає Антимонопольний комітет та нинішні урядовці команди Гройсмана та Порошенка?…

А результат їх “покращень” на сьогодні ТАКИЙ:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я