На голову Новини ФСБ допитає представників Меджлісу, щоб не пустити їх на Конгрес кримських татар?

ФСБ допитає представників Меджлісу, щоб не пустити їх на Конгрес кримських татар?

112
0

У Криму тривають допити членів Міллі Меджлісу, їх призначили на дні проведення II Всесвітнього Конгресу кримських татар, який відбудеться 1-2 серпня 2015 в Анкарі.

“У Меджлісі настільки часті допити розглядають як перешкоджання виїзду в Анкару для участі в роботі II Всесвітнього Конгресу кримських татар, який відбудеться 1-2 серпня 2015 року”, – сказано в заяві.

Про це повідомляє прес-служба Меджлісу.

У Меджлісі пояснили, що відразу декільком представникам Меджлісу призначені допити на 31 липня і 1 серпня.

“29 липня 2015 в Слідчому комітеті РФ по Республіці Крим у “справі 26 лютого” був допитаний голова Сімферопольського регіонального меджлісу Леммар Юнусов. Наступний допит відбудеться 1 серпня 2015 року”, – повідомили в Меджлісі.

28 липня на допит у “справі 26 лютого” у Слідком були викликані перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, заступник глави Міллі Меджлісу Ільмі Умеров, а також голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв.

Першому заступнику голови Меджлісу Наріману Джелялю та голови ЦВК Курултаю Заїру Смедляєву, як і Леммару Юнусову, була видана повістка на допит на 1 серпня 2015 року.

Заступнику голови Міллі Меджлісу Ільмі Умерову після чергового допиту 29 липня слідчі призначили “зустріч” на 31 липня поточного року.

pravda.com.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я