На голову Новини Франція і Британія звинуватили Росію у невиконанні женевських домовленостей

Франція і Британія звинуватили Росію у невиконанні женевських домовленостей

187
0

 Постійні представники Франції Жерар Аро і Великобританії Лаялл Грант при ООН звинуватили Росію в невиконанні Женевських домовленостей.

 Постійні представники Франції Жерар Аро і Великобританії Лаялл Грант при ООН звинуватили Росію в невиконанні Женевських домовленостей.

Про це вони заявили під час засідання Радбезу ООН, повідомляє «УНІАН».

«Ми сподівалися, що Женевські домовленості допоможуть залагодити конфлікт, але, як ми бачимо, він тільки посилився, ситуація в Україні продовжує загострюватися», – зазначив постпред Великобританії в ООН Лаялл Грант.

Грант зазначив, що кількість озброєних людей у східному регіоні постійно зростає і звинуватив Росію в підтримці сепаратистів на Донбасі.

«Росія винна в тому, що відбувається на сході України, саме російські війська допомагають терористам в Слов’янську і Краматорську, російська авіація порушує кордони України, тим самим не виконує женевські домовленості», – підкреслив Грант.

У свою чергу, постпред Франції Жерар Аро заявив, що замах на мера Харкова Геннадія Кернеса – це справа рук противників єдиної України.

За словами французького дипломата Росія «не засуджує дії незаконних військових формувань, не сприяє деескалації конфлікту, навпаки захищаючи терористів».

Англія і Франція знову закликали Москву відвести війська від кордонів України і відмовитися від націоналістичних ідей. У разі ескалації конфлікту, дипломати обіцяють посилення санкцій.

«Якщо ситуація погіршиться, ми посилимо санкції, але ми цього не хочемо», – підкреслив постпред Франції.

Крім того Аро закликав російську владу не допустити провокацій під час проведення президентських виборів в Україні 25 травня.

«Наше завдання – забезпечити проведення виборів 25 травня, це єдиний спосіб для України обрати владу демократичним шляхом. Росія ж повинна не допустити провокацій з боку збройних угруповань», – зазначив Аро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я