На голову Новини Фільм "Поводир" висунутий від України на "Оскар"(ВІДЕО)

Фільм "Поводир" висунутий від України на "Оскар"(ВІДЕО)

171
0

 Український Оскарівський комітет обрав фільм "Поводир, або у квітів є очі" режисера Олеся Саніна, як такий, що представлятиме Україну в 2014 році на премію "Оскар" у номінації "Фільм іноземною мовою "

 Український Оскарівський комітет обрав фільм "Поводир, або у квітів є очі" режисера Олеся Саніна, як такий, що представлятиме Україну в 2014 році на премію "Оскар" у номінації "Фільм на іноземною мовою "
 

 Про це йдеться у повідомленні Асоціації продюсерів України, при якій створений Український Оскарівський комітет.

 

Повнометражний художній фільм "Поводир, або у квітів є очі" режисера Олеся Саніна знятий кінокомпанією "Пронто фільм" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

В основі сюжету фільму – подорож по Радянській Україні американського хлопчика Пітера та українського сліпого музиканта Івана Кочерги.
Події фільму відбуваються на початку 1930-х років в СРСР в драматичні часи індустріалізації, колективізації, голодомору та знищення інтелігенції.

 

Пітер приєднується в дорозі до сліпого і стає його поводирем. Разом з кобзарем, подорожуючи по Україні, хлопець дуже швидко дорослішає, переживає радість і тугу, пізнає горе і смерть, знаходить дружбу і розуміє, що таке відданість.

 

Взимку 1934 сліпого Івана Кочергу разом з іншими кобзарями страчують під Харковом. Пітер залишиться єдиним живим свідком тих трагічних подій.

 

Всесвітня прем’єра фільму відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі в липні 2014 року.

 

В обмежений прокат картина виходить у Рівному 11 вересня, 12 листопада починається всеукраїнський прокат.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я