На голову Новини Федерація профспілок перенесла мітинги, які планувала провести 17 листопада

Федерація профспілок перенесла мітинги, які планувала провести 17 листопада

156
0

У зв’язку з перенесенням дати розгляду Верховною Радою проекту державного бюджету України на 2017 рік Федерація профспілок перенесла заплановані на 17 листопада акції протесту.

Федерація профспілок України (ФПУ) перенесла заплановані на 17 листопада масові акції протесту. Про це заявив голова організації Григорій Осовий, повідомляє сайт організації, передає vpressa.com.ua

Мітинги представники ФПУ планували провести 17 листопада в зв’язку з тим, що Верховна Рада мала розглядати в цей день проект державного бюджету на 2017 рік.

“Нам стало відомо, що влада переносять розгляд держбюджету на початок грудня”, – йдеться в повідомленні.

Крім цього, однією з причин скасування мітингів є також попередження правоохоронців про можливі загрози здоров’ю і життю протестувальників.

“Приймаючи дане рішення про перенесення дати проведення акції, ми також взяли до уваги нагнітання окремими громадськими організаціями і політичними силами ситуації в країні з метою її дестабілізації, а також попередження правоохоронних органів про загрозу здоров’ю і життю учасників масових заходів. Разом з тим, Федерація профспілок не має ніякого відношення до цих планів, не запрошувала до участі в акції жодної політичної сили і не висуває політичних вимог“, – заявив Осовий.

Також Осовий каже,  що довелось скасовувати заздалегідь замовлений транспорт для мешканців регіонів та нести інші витрати.

У Федерації наполягають на проведення тристоронньої зустрічі зі спікером Верховної Ради України Андрієм Парубієм, керівниками парламентських фракцій і груп, і прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.Парубій подякував профспілкам за позицію та наголосив, що сподівається на ухвалення бюджету 8 грудня.Всеж, акцію профспілки проведуть у день ухвалення бюджету – під стінами парламенту мітингувальники “асистуватимуть” парламентарям, аби документ було ухвалено. Метою їхньої акції протесту є компенсація підвищення ціни на природний газ, тарифів на житлово-комунальні послуги, а також покращення рівня життя працівників.

Нагадаємо, на вчорашні мітинги у центрі Києва зібралися переважно пенсіонери та молодь. На запитання кореспондента щодо мети акції реагували агресивно, а деякі не знали, навіщо прийшли. Переважно люди заявляли, що хочуть повернути гроші, однак не називали банк, у якому нібито мали депозит. Також частина заявила, що вимагає відставки глави НБУ Валерії Гонтаревої.  Сьогодні центр Києва також мітингував, але набагато скромніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я