На голову Uncategorized Фальшива відкритість сайту електронних петицій Вінницької міськради!

Фальшива відкритість сайту електронних петицій Вінницької міськради!

541
0
Як міська рада демонструє фальшиву відкритість або для чого нам сайт електронних петицій?
У Вінницькій міській раді є традиція – показувати фальшиву відкритість та готовність до діалогу. Ви запитаєте в чому полягає фальшивість? У елементарному небажанні Сергія Моргунова та команди звертати увагу на проблеми містян, які пишуть електронні петиції.
«Електронна петиція – це особлива форма колективного звернення громадян до Вінницької міської ради, яка подається через офіційний веб-сайт Вінницької міської ради, розглядається відповідно до статті 231 Закону України «Про звернення громадян» та Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Вінницькій міській раді» – пишеться на сайті міської ради. Особлива форма, на яку «забивають» чиновники банальними відписками.
Ще минулого року ЦГК «Дій-Вінниця» разом з іншими громадськими організаціями розробили та подали Проект рішення «Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Вінниці та Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Вінницькій міській раді» на черговому засіданні сесії. Проте, такої одностайності, як у голосуваннях за передачу землі “своїм людям”, у депутатів команди Моргунова не було.Депутатів Вінницької міської ради скликають на сесію – undefined Рішення успішно провалили.
Що хотіли активісти?
По-перше, продовжити термін збору підписів – з 14 до 30 днів. Адже у Вінниці він найменший по Україні.
По-друге, зробити обов’язковим винесення питань з підтриманих петицій на розгляд сесії або виконкому, як вже роблять у Краматорську та Запоріжжі.
За перше півріччя 2020 року 21 петиція набрала більше 350 потрібних голосів, але лише дві петиції були реалізовані. Проте, жодної інформації, що це за петиції і чи не попіарилися на їхній реалізації вчергове вінницькі депутати – невідомо, адже у звіті бачимо лише сухі цифри.
Тому поки ви просите кожного друга, сусіда, кума і свата підписати важливу для громади петицію, у міській раді сміються над вашою наївністю. Вінничани навіть не мають права цивілізовано озвучити проблему в стінах Вінницької міської ради, про яку демократію у Вінниці “співають” в оточенні Моргунова його посіпаки?
#міськрада #моргунов #петиції #корупція