Новини Facebook покаже користувачам акаунти російської “фабрики тролів”

Facebook покаже користувачам акаунти російської “фабрики тролів”

370
0

В рамках заходів щодо підвищення прозорості в соцмережі, Facebook опублікує список акаунтів “Агентства з вивчення інтернету” (фабрики тролів) в Facebook і Instagram.

Про це повідомляється на сайті компанії.

“Ми скоро створимо портал, що дозволяє людям у Facebook дізнатися, які з Facebook-сторінок або Instagram-акаунтів “Агентства з вивчення інтернету” вони лайкали і за якими стежили в період з січня 2015 року по серпень 2017 року”, – йдеться в повідомленні.

Цей інструмент буде доступний для використання до кінця року в довідковому центрі Facebook.

Результат пошуку зображень за запитом "рос пропаганда"

“Важливо, щоб люди розуміли, як іноземні діячі намагалися посіяти розбрат і недовіру з використанням Facebook до і після виборів в США в 2016 році”, – пояснили цей крок в компанії.

Раніше в Facebook повідомили, що тіньова російська компанія, так звана “ферма тролів”, відома своєю прокремлівської пропагандою, скуповувала і поширювала політичну рекламу під час президентської кампанії в США.

Представники Facebook повідомили, що вони простежили продаж реклами на загальну суму $ 100 тисяч.

Було виявлено, що 3300 рекламних оголошень мали сліди, які вели саме до російської компанії.

Результат пошуку зображень за запитом "рос пропаганда"

Команда соцмережі тоді виявила 470 підозрілих і ймовірно фейковий фейсбук-акаунтів і сторінок, які, як вважають в Facebook, експлуатувалися за межами Росії, мали зв’язки з цією компанією і були залучені до публікації реклами.

Нині у США спецпрокурор Роберт Мюллер займається розслідуванням спроб втручання Росії в американські вибори 2016 року і того, чи мала зв’язки команда нинішнього президента США з Кремлем.

Пов’язане зображення

Сам Дональд Трамп неодноразово називав подібні звинувачення “полюванням на відьом”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я