На голову Економіка «ЕКС-ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР ДОГРАВСЯ. ЧИ СЯДЕ ВІН У В’ЯЗНИЦЮ ?»

«ЕКС-ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР ДОГРАВСЯ. ЧИ СЯДЕ ВІН У В’ЯЗНИЦЮ ?»

49
0

Вінничани А.Рева та В.Кістіон – у новому Кабміні Гройсмана | iVin новиниХто знає, що з цією кримінальною справою по Кістіону, яка відбулась у 2020 році?

Співробітники СБУ виявили та задокументували механізм привласнення коштів ( 2 міліарди гр.) державного та місцевих бюджетів чиновниками комунальних підприємств Вінниці Вінницької області, організований одним із Віце-прем’єр-міністрів України часів прем`єра Гройсмана .
У ході досудового слідства, розпочатого за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, оперативники спецслужби встановили, що високопосадовець Кабміну лобіював призначення на посади керівників комунальних підприємств довірених осіб.
Вони, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою із приватними підприємцями, які також підконтрольні Віце-прем’єр-міністру, привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах під час виконання ремонтно-будівельних робіт на території області.
Зловмисники вносили в акти виконаних робіт недостовірні дані щодо вартості робіт та послуг, цін на матеріали та заробітної плати працівників, які фіктивно оформлені на підприємствах.
СБУ затримала злочинців, які погрожуючи вбивствами дітей, тероризували  підприємців / В Украине / Судебно-юридическая газетаСпівробітники СБ України провели низку санкціонованих слідчих дій в офісних приміщеннях комунальних підприємств та комерційних структур, задіяних у протиправній схемі, розташованих у Вінниці, Києві та Полтаві.
Під час обшуків правоохоронці виявили документацію та комп’ютерну техніку разом з підробленими печатками та матеріалами, які підтверджують факти оформлення фіктивних накладних на придбані матеріали через комерційні структури, завищення кількості робітників, які нібито працювали на об’єктах реконструкції у Вінниці, використання техніки та працівників комунальних підприємств без укладання відповідних договорів.ОВО № 11: "Округ Домбровського" став "округом Кістіона" - Політична Арена  Вінниччини
Триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до створення та реалізації протиправного механізму.
#влада #гройсман #кістіон #корупція

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я