Політика Економічний аудит України!

Економічний аудит України!

600
0
У травні Україна повинна йти на роботу", - Денис Шмигаль — Високий Замок1 трильйон доларів ВВП нереалізованого потенціалу. Саме стільки втратила Україна через постійні зміни векторів, незавершені реформи та відсутність довгострокової економічної стратегії.
До такого висновку дійшли експерти й аналітики, які разом з Урядом, народними депутатами, бізнесом здійснили Економічний аудит країни Re:Think. Сьогодні результати цієї глобальної роботи були публічно представлені разом із векторами економічного розвитку на найближчі десять років. Вдячний усім, хто доклав до неї зусиль. Ці важливі документи є відправною точкою в розробці Національної економічної стратегії до 2030 року.
Ще навесні, усвідомлюючи виклики, які стоять перед країною, Президент поставив завдання Уряду визначити, з чим Україна входитиме в нове десятиліття. Адже без аналізу поточного стану ми не можемо реалістично поставити собі цілі на наступні роки.
І сьогодні ми отримали відповіді. Україна недовикористала свій потенціал у:
🔹 Земельній галузі — на $85 млрд
🔹 Надрокористуванні — $409 млрд
🔹 Водних ресурсах — $12 млрд
🔹 У лісовій галузі — $40 млрд
🔹 Міжнародній торгівлі та транзиті — $407 млрд
🔹 Інвестиціях — $63 млрд
Наша мета — реалізувати потенціал української економіки та зробити країну успішною. Для цього ми визначили 30 пріоритетних векторів, які мають лягти в основу політики всіх органів влади. Серед них:
🔸 Зменшення частки держави в економіці
🔸 Розвиток фінансового сектору
🔸 Зменшення регуляторного навантаження на бізнес
🔸 Значне зростання обсягів розвідки та видобутку власних корисних копалин
🔸 Розвиток інфраструктури в сільськогосподарському секторі
🔸 Сприятливий податковий та правовий режим для інноваційних та дослідницьких компаній
🔸 Цифрова економіка
🔸 Репутація України у світі та посилення торговельної дипломатії
🔸 Створення економічного підґрунтя для розвитку освіти, медицини, культури та соціальних послуг.
Проведений економічний аудит — це «рахунок» України за роки непродуманої економічної політики, відсутності доведених до кінця реформ і єдності державних інституцій у баченні розвитку країни. Щойно ми усунемо причини, що призвели до таких оцінок, ми зможемо розраховувати на збільшення ВВП вдвічі — і світовий досвід тому підтвердження. Чимало країн за 10 років, маючи чітку стратегію та єдність у роботі державної команди, змогли подвоїти свої ВВП.
Попереду багато роботи.
Тому запрошую до обговорення Національної економічної стратегії до 2030 року експертів та науковців, народних депутатів та представників бізнесу. Усіх тих, кому небайдужа доля нашої країни. Зробити Україну заможною та успішною країною — наш обов’язок. І я впевнений, що спільними зусиллями ми це точно зробимо.
Детальніша інформація за посиланням.👉 https://nes2030.org.ua/
Зображення може містити: 1 особа, на сцені
#влада #КМУ #шмигаль #економіка #аудит