На голову Економіка Економічний прогноз для України на 2019 рік!

Економічний прогноз для України на 2019 рік!

210
0

У 2019 в Україні зустрінуться 2 піки – передвиборчого популізму і виплат за зовнішнім боргом! Найгіршого сценарію для економіки, обмінного курсу та інфляції складно придумати…

Україну чекають пікові виплати за реструктуризованим боргом: належить повернути близько $ 13 млрд!!!

Також на підході президентські вибори, які, за оцінкою експертів, істотно відіб’ються на економіці.

 Саме особливі виклики для країни в 2019 році, перш за все внаслідок чергових президентських і парламентських виборів, будуть провокувати, з одного боку, високу політизацію економічних рішень, що негативно позначиться на розвитку, а з іншого – посилення невизначеності для бізнесу.

У 2019 зустрінуться два піки – передвиборчого популізму і виплат за зовнішнім боргом. Найгіршого сценарію для економіки, обмінного курсу та інфляції складно придумати. Особливо, якщо світові ціни на основні експортні українські товари (метал, руда та зерно) залишатимуться на низькому рівні.

 Що стосується курсу долара, то найбільш вірогідним сценарієм, за прогнозами економістів, стануть коливання в межах психологічної позначки 29 грн / $.

Світові ціни на нафту еталонних марок після різкого зростання пішли вниз і вже досягли річних мінімумів. В першу чергу це обіцяє нам зниженням цін на АЗС. Якщо тенденція збережеться і ціни на нафту не підуть у ріст, то паливо може подешевшати ще на пару гривень. Що стосується зрідженого газу, то він зараз дешевшає швидше бензину.

 Багато змін буде в сфері ЖКГ. Вже з січня опалення і гаряча вода подорожчають в середньому на 16%, в залежності від регіону. Це буде тільки перший етап, другий очікується в травні. Тоді ціни можуть зрости ще на 5-7%. Це означає, що вже за підсумками першого місяця року рядові українці змушені будуть заплатити за опалення на 150-300 грн більше.
У травні вступить в силу нова редакція Закону «Про житлово-комунального господарства», згідно з яким вводиться пеня за прострочення платежів.

Також з січня істотно подорожчає кабельне телебачення. Тільки мінімальні тарифи будуть вже 56-70 грн.
Дорожче для українців стане і подорож поїздом. Сумарно в межах країни квитки подорожчають на 25,4%, а на поїздки за межі України – на 13-21%.

Гройсмане, Порошенко, то ДЕ ваші обіцяні Народу України покращення??? Бо є лише “покращення” всіх цін…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я