На голову Новини Дискредитація президента Зеленського порохоботами зашкалює!

Дискредитація президента Зеленського порохоботами зашкалює!

240
0

Політтехнологи Порошенко запропонували винести на найближчу сесію Верховної Ради питання про дії президента України під час телефонного дзвінка Володимиру Путіну.
На цій хвилі збираються почати кампанію по дискредитації Володимира Зеленського та його дій, пов’язаних з мінських угодами.

Депутати ЄС вимагатимуть опублікувати стенограму телефонної розмови з президентом Росії і повернутися до розгляду ветованого закону про створення слідчих комісій для розслідування фактів державної зради президентом.

Перед від’їздом в США президент України підписав закон про імпічмент і записав красиве відеозвернення до народу, саме цей трек використовуватимуть порохоботи і депутати ЄС.

Для оголошення імпічменту Рада повинна створити спеціальну слідчу комісію для з’ясування факту та обставин вчинення президентом злочинів. Засідання з розгляду висновків комісії має бути відкритим за винятком випадків, коли подаються дані є державною таємницею. Після прийняття рішення про висунення президенту звинувачень, Верховна рада звертається до Конституційного і Верховного судів і в разі їх позитивних рішень депутати приймають рішення про позбавлення глави держави його поста.

Порошенко розуміє, що голосів на імпічмент немає, але їм важливо розгойдувати суспільство будь-якими способами, а мінські угоди є ідеальною темою для радикалізації протесту.

 

Джерело