На голову Економіка Директорка Інституту демографії назвала показник рівня бідності в Україні!

Директорка Інституту демографії назвала показник рівня бідності в Україні!

247
0

последние новости в Украине останні новини в УкраїніРівень бідності в Україні дуже високий. За підсумками першої половини 2020 року відповідні дані були на позначці у 51%. 

Реальні цифри можуть бути ще вищими. Про це 27 січня повідомила Елла Лібанова, директорка Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України.

Лібанова зазначила, що рівень бідності розраховували на прожитковому мінімумі, який на середину 2020 року склав 3845 гривень. Фахівець припустила, що високі показники бідності у минулому році фіксувалися, оскільки значна частина громадян втратила свої доходи.

Елла Лібанова зазначила, що зазвичай у громадян з низькими статками немає вищої освіти, а працюють вони на неповний робочий день або тиждень. Заробітна платня на рівні мінімальної. Серед бідних українців – більшість багатодітні сім’ї. Народження другої дитини створює дуже серйозний ризик бідності. Статистика показує, що майже всі члени багатодітних сімей в Україні бідують. Реальні цифри можуть бути значно вищими.

Раніше ASPI news опублікувало коментар Лібанової щодо стрімкого скорочення чисельності населення України. Також в ООН заявили, що стурбовані нерівністю та зосередженням половини всіх світових статків в руках 26 людей.

Джерело

#україна #бідність #освіта #робота #статистика