На голову Новини Директор Stratfor: Росія набагато слабша, ніж її звикли уявляти (ВІДЕО)

Директор Stratfor: Росія набагато слабша, ніж її звикли уявляти (ВІДЕО)

174
0

Засновник і директор приватної розвідувально-аналітичної організації Stratfor (США) Джордж Фрідман заявив, що Росія насправді не така сильна, як здається.

Про це він заявив в інтерв’ю Hromadske.tv, передає DT.ua.

“Насправді, Росія набагато слабша, ніж ми звикли її представляти. Цікаво проаналізувати саме те, чого Росія не робить: не направляє масштабні військові сили і численні дивізії вглиб території. Замість цього вона взяла ту лінію фронту, яка встановилася, і діє на її основі”, – сказав Фрідман.

Також він відзначив провал в діях ФСБ щодо прогнозування рівня проросійських настроїв в Україні.

“По-перше, варто відзначити, що діяльність ФСБ була дуже неефективною. Вторгнення Росії на сході України передбачало, що кількість проросійського населення почне неухильно зростати. Їм не вдалося спрогнозувати, що все відбудеться навпаки”, – зазначив глава Stratfor.

За його словами, головним завданням порушення повітряного простору країн НАТО авіацією РФ є потрапляння цієї інформації в ЗМІ.

“Головна мета цього — потрапляння на сторінки газет. Входження в повітряний простір іншої держави – неважливо стратегічно. Сполучені Штати, наприклад, теж регулярно входять в повітряний простір Росії”, – підкреслив Джордж Фрідман.

[iframe width=”620″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/umbygK0bIN0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я