На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Директор ДБР Труба заявив, що знайшов у робочому кабінеті “прослушку”!

Директор ДБР Труба заявив, що знайшов у робочому кабінеті “прослушку”!

312
0

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що виявив у робочому кабінеті апаратуру для прослуховування, вмонтовану у вентиляційну систему.

Пряма мова: “Сьогодні у моєму кабінеті виявлена апаратура для прослуховування, яка була професійно вмонтована у вентиляційну систему. Працювали спеціалісти. Стоїть “прослушка” в одному місці або в декількох – з’ясовуємо, як і те, до кого вона приведе” .
Деталі: За словами Труби, на місці працює слідчо-оперативна група, зокрема вибухотехніки та спеціалісти з кібербезпеки.
Директор ДБР зазначив, що “нічого цікавого” про нього на записах бути не може.
“А ось про стан проваджень, які ми обговорювали зі слідчими – так. У тому числі, резонансних”, – додав Труба.
Також він зауважив, що “деякі політики” періодично вриваються до його кабінету “з обуренням щодо відкриття проваджень, в яких вони фігурують”.

Що передувало:

Наприкінці липня п’ятий президент Петро Порошенко в інтерв’ю “УП” заявив, що директор ДБР Роман Труба може бути причетним до зливу інформації Андрію Портнову – екс-заступнику голови АП часів Януковича.
“Кожен крок, який захищений законом щодо таємниці слідства, розкривається — в тому числі, і дата допиту, і запрошення, і прізвище, і слідчий, і справа, по якій людину викликають на допит… Пан директор (ДБР Роман Труба – ред.) передає це пану Богдану (глава ОП Андрій Богдан – ред.), з яким вони постійно спілкуються. А пан Богдан передає це пану Портнову”, – заявив Порошенко.
У свою чергу Труба заявив, що не знайомий з Портновим і не знає, звідки той отримує інформацію про діяльність ДБР.

Джерело: повідомлення Труби у Telegram