На голову Новини Два диктатори у Мінську говоритимуть про Україну

Два диктатори у Мінську говоритимуть про Україну

175
0

 Президент РФ Володимир Путін проведе у Мінську двосторонні переговори з президентом Білорусі Олександром Лукашенком щодо України.

 Президент РФ Володимир Путін проведе у Мінську двосторонні переговори з президентом Білорусі Олександром Лукашенком щодо України .

Зокрема, сьогодні у Мінську відбудеться засідання Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав, інформує видання «БЕЛТА».

Захід пройде під головуванням Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка.

На порядку денному – розгляд ходу роботи над проектом Договору про Євразійський економічний союз, а також реалізації плану заходів («дорожньої карти») з приєднання Республіки Вірменія до Митного союзу і Єдиного економічного простору Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації.

Також заплановані двосторонні зустрічі Олександра Лукашенка з Президентом Росії Володимиром Путіним і Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаевим.

Як інформує російські ЗМІ, очікується, що Путін і Лукашенко обговорять ключові зовнішньополітичні теми, у тому числі ситуацію в Україні, спільну роботу з подальшого зміцнення СНД.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я