На голову Новини Думка В. Малиновського щодо боротьби з корупцією та розкраданням державних коштів.

Думка В. Малиновського щодо боротьби з корупцією та розкраданням державних коштів.

167
0

  Відомий усім стан справ в Україні відображує внутрішні та світові проблеми,однак, сьогодні, коли починають  розгортатись передвиборчі перегони , влада будь-яким чином хоче  створити «мальовничу картинку» економічної стабільності у порівнянні з європейськими державами,та більш того, підвищення макропоказників  економіки, що надає  їй можливість виконання обіцянок  у соціальній  сфері. Це є великою  оманою простих громадян, як виборців.

 Відомий усім стан справ в Україні відображує внутрішні та світові проблеми,однак, сьогодні, коли починають  розгортатись передвиборчі перегони , влада будь-яким чином хоче  створити «мальовничу картинку» економічної стабільності у порівнянні з європейськими державами,та більш того, підвищення макропоказників  економіки, що надає  їй можливість виконання обіцянок  у соціальній  сфері. Це є великою  оманою простих громадян, як виборців. По-перше, особисто у мене є сумнів ,що останні соціально-економічні пропозиції президента будуть виконані. По-друге, якщо вони і почнуть виконуватись,то лише за рахунок кредитів та боргів , які ляжуть на плечі народу одразу після виборів. Повертати потрібно  буде і всі попередні борги по кредитах, які розкрадені по схемах державних закупівель обладнання ( бурові вишки),будівництво  доріг, об’єктів «Євро-2012» та інші. Потрібно підкреслити, що викрадання державних коштів в умовах нехтування законів процвітає і на місцевому рівні, коли  кошти податків витрачаються не на благо громадян,а на амбітні  показові проекти по «Благоустрою» міста. Яскравим прикладом  чого є Вінниця з будівництвом «Євромайданів».

Тому, у передвиборчий  час  потрібно змінити рух цих подій, щоб не повторити європейський кризовий досвід . Для цього,на мій погляд ,є лише один  вихід: громадянам треба об’єднуватись, активно використовувати  вже існуючі громадські  спілки та єдиним фронтом вимагати від влади прозорості у використанні  наших коштів.
На рівні  міста та області відновити практику громадських слухань, щодо розподілу місцевих бюджетів та звітів про їх використання. Жодної копійки не повинно залишатись без уваги та контролю з боку громади, інакше нас знову використають  на початку як виборців, а потім як фактичних  боржників по чужих рахунка.
Голова   Вінницької
Незалежної профспілки«Голос народу»                              
Координатор руху «Чесно»
у Вінницькій області
Член громадських рад при
Вінницькій ОДА та Міністерстві                               
Регіонального розвитку,будівництва та ЖКГ                                           
 

Віктор Малиновский

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я