На голову Новини “Думали, досягли дна”: в Донецьку розповіли про життя після “націоналізації” підприємств

“Думали, досягли дна”: в Донецьку розповіли про життя після “націоналізації” підприємств

326
0

Так звана націоналізація підприємств на Донбасі терористами ще більше ускладнила життя в “ДНР”.

Про це розповіли мешканці Донецька, пише Сегодня.

“Є така сучасна приказка: “Ми думали, що досягли дна, але тут знизу постукали”. Так ось, всі ці три роки, які ми живемо під владою бойовиків, нам здавалося, що гірше вже нікуди. Виявилося, є куди: сотні людей сидять по домівках і їм нема за що годувати свої сім’ї. Стільки ж, вирішили нарешті покинути захоплене місто. І все це – в основному, не старі, працездатні люди. На вулицях стало ще менше молоді та здається, що в Донецьку живуть одні старики”, – поділився донеччанин Юрій.

Зазначається, що в Донецьку вже не вірять у те, що “націоналізовані” підприємства запрацюють і економічна ситуація налагодиться.

“Вчителі не приховують свого обурення і роздратування, навіть при дітях, кажучи про “республіку”. Мої діти вдома називають бойовиків не інакше як грубими словами – і я не заперечую… А коли чоловік прийшов днями і сказав, що до 1 квітня він у безкоштовній відпустці, діти зітхнули і сказали, мовляв, вони так і знали, що нічого доброго з цією “ДНР” не вийде. Дітям 12 років і вони вже все зрозуміли”, – поділилася мешканка міста домогосподарка Юлія.

Крім того, у жителів окупованого міста впала купівельна спроможність. Зазначається, що багато кіосків і магазинчики закрилися.

“О першій годині дня на нашому ринку вже закриті половина кіосків. Продавці кажуть, що немає сенсу стояти довше, покупців не додасться. Вранці закуповуються пенсіонери, причому видно, що теж економлять. Капусти – маленький качан, хлібець – найдешевший, квасолі або гороху – жменьку. Питають, може, є залежані продукти, які можна за півціни купити”, – розповів житель центру міста Костянтин.

Як пише видання, навіть комісійні магазини в Донецьку переживають кризу.

Незважаючи на складне фінансове становище жителів міста, терористи розвісили по Донецьку грізні вимоги погасити заборгованість по комунальним послугам.

За словами жителів міста, безробіття, низькі зарплати або їх відсутність призводить до того, що люди в Донецьку зайняті тільки одним – виживанням.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я