На голову Економіка Дубинський і Деркач розкрили в Україні корупційну схему світового масштабу!

Дубинський і Деркач розкрили в Україні корупційну схему світового масштабу!

265
0

Завдяки добре налагодженій корупційну схему виведення мільярдів з держскарбниці, побудованої при Януковичем і працює при Порошенко, Україна виплачує зовнішні борги під колосально високі відсотки, на вкрадені у неї ж гроші! 

40% українського бюджету йде на виплату зовнішніх боргів, – заявили на прес-конференції, народні депутати Олександр Дубинський і Андрій Деркач.
Олександр Дубинський застеріг, що якщо ситуація з виплатами по весняним позиками зберегтися, в найближчому майбутньому Україну чекає дефолт.
На його думку, держава-банкрут зможе розплатитися з боргами єдино доступним їй активом – землею. Тим більше, Рада в спішному порядку в першому читанні вже проголосувала за відкриття ринку землі.

Як зазначив Андрій Деркач, за сприяння американських фондів легалізувалися гроші незаконно виведені з Украни і вкладалися в облігації зовнішньої державної позики. Так, за даними слідчих, родина Януковичів добули злочинним шляхом $ 7,4 млрд і відмили їх через інвестфонд, близький до деяких представників Демократичної партії США, у вигляді облігацій зовнішньої державної позики. Посилаючись на дані слідства, Деркач підкреслив, що це були гроші злочинно отримані “сім’єю” Януковича і вкладені в покупку боргових зобов’язань України в 2013-2014 р.р.


Ще однією борговим зашморгом, за словами Олександра Дубинського, є підписаний Україною в серпні 2015 року договір із спеціальним комітетом кредиторів про реструктуризацію весняного боргу.

Угодою передбачалося зменшення боргу на 3,6 млрд. При цьому був використаний інструмент VRI, який передбачає, в разі зростання економіки країни, збільшуються виплати за зовнішнім боргом.
“Це, так званий, податок на розвиток. Чим більше країна буде заробляти, тим більше вона буде платити. А платити буде власникам облігацій українського боргу, власне тим, хто гроші ці ж вкрав», – заявив Дубинський.
Він також звернув увагу, що західні партнери вимагають від України “не чіпати, так званих, реформаторів в Нацбанку і Мінфіні”, оскільки контроль над цими організаціями забезпечує своєчасні виплати за зовнішнім боргом.


«Що необхідно, щоб забезпечити колосальні виплати за держборгом? Вам потрібно контролювати Національний банк, тому що він контролює курс нацвалюти, і вам треба контролювати Міністерство фінансів, яке контролює виплати з бюджету.

Контролем над цими двома організаціями – забезпечуються колосальні виплати за боргами Януковичу, Порошенко, Гонтаревої, і пов’язаних з ними фінансових спекулянтам », – зазначив Дубинський.