На голову Новини Доставка посилок в Україну з США: безпека, оперативність та низькі розцінки

Доставка посилок в Україну з США: безпека, оперативність та низькі розцінки

353
0

Щоб зробити першу покупку, потрібні всього декілька простих кроків.

Хочете долучитися до українців, які регулярно купують товари в Америці за найнижчими цінами? На EasyXpress всім охочим доступний величезний каталог інтернет-магазинів, що пропонують одяг і взуття, аксесуари і спортивний інвентар за ціною розпродажі. Ми гарантуємо не лише вигідні покупки, а й оперативну, безпечну доставку товару з можливістю відстежувати його за трек-номером і оплатою за фіксованим тарифом. Ми надамо кращий сервіс, що включає експертну консультацію з будь-якого питання,  повідомляє unn.com.ua.

Щоб зробити першу покупку, потрібні всього декілька простих кроків:

1. Безкоштовна реєстрація з отриманням адреси нашого складу на території США. Всі клієнти EasyXpress також мають можливість використовувати для доставки реальну адресу в безподатковому штаті, що значно розширює список магазинів, що пропонуються тільки американцям.
2. Купівля онлайн будь-яких товарів в зручний час. На сайті можна ознайомитися з каталогом інтернет-магазинів, асортиментом та умовами розпродажів.
3. Реєстрація посилки із зазначенням особистої американської адреси.
4. Отримання товару на складі або в поштовому відділенні за місцем проживання.

Правильно оформлена посилка в Україну з США через easyxpress.com.ua доставляється в найкоротші терміни — від 4 до 7 днів. При цьому ми беремо на себе всі турботи про митний контроль та допомагаємо максимально скоротити вартість доставки: знімемо і замінимо заводську упаковку для зменшення ваги, перевіримо відповідність вартості придбання законодавчим нормам і виберемо підходящу службу доставки в Україні для мешканців регіонів.

Наші гарантії при пересиланні товару зі США

Пройшовши реєстрацію на EasyXpress, ви автоматично отримуєте численні пільги:

• У вартість доставки входить обов’язкова страховка.
• Використовуючи наданий трек-номер, можна в будь-який час уточнити місцезнаходження вантажу.
• Ваша посилка в Україну з США через easyxpress.com.ua буде доставлена авіарейсом, що в кілька разів швидше за інші способи перевезення товару.
• Жителі Києва можуть безкоштовно забрати посилку на нашому складі або отримати її з кур’єром.
• Для покупців з регіонів товар буде доставлений на поштове відділення за місцем проживання.

Ми працюємо без вихідних, щоб вам було зручно отримати посилку в будь-який день тижня. Якщо ж у вас виникнуть ускладнення або запитання, ми готові надати всебічну допомогу і надати експертну консультацію по телефону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я