На голову Новини Дорогі побратими-десантники, ми гуртуємось!

Дорогі побратими-десантники, ми гуртуємось!

182
0

 Союз десантників України оголосив перепис своїх бійців з метою відродження «сталевого» зв’язку між братством десантників і розвитку національно-військових традицій «крилатої піхоти».

 Союз десантників України оголосив перепис своїх бійців з метою відродження «сталевого» зв’язку між братством десантників і розвитку національно-військових традицій «крилатої піхоти».

Повітряно-десантні війська, є одним із тих родів військ, після служби, в яких у чоловіків на все життя залишається гордість.

Причому незалежно, де і в яких підрозділах проходила служба. Ці люди на все життя пов’язані незримими нитками дружби, вірності, відповідальності за долю близьких і Батьківщини. Ті, хто пройшов випробування суворістю десантної служби, готовий і сьогодні на допомогу другу-десантнику, своєму рідному місту та Батьківщині.

Тому ми збираємось, у найкоротші терміни, створити окрему базу даних про всіх, хто проходив службу в ВДВ в різні роки життя, а також їх сімей (ВАЖЛИВО ).

Налагодити зв’язок з усіма, десантниками для:

– Розсилки привітань ;

– Інтернет-реєстрації;

– Мобільної бази даних;

– Створення осередків.

А також ми плануємо:

– Організувати концерти для десантників та членів їх сімей.

– Під час проведення навчань військових підрозділів запрошувати на них ветеранів ВДВ і їх рідних.

– Організувати поїздки дітей на безкоштовне навчання в діючу військову частину за програмою «Юний десантник» в рамках патріотичного виховання молоді.

– Ми однозначно будемо проводити цілеспрямовану роботу з формування об’єктивного образу десантника.

Адже десантне братство – реальний факт, і за ним важливо бачити нашу готовність ростити нові покоління надійних захисників країни.

Розвиток і зміцнення Союзу десантників України та Вінниччини зокрема, ми бачимо в реалізації основоположного принципу легендарного командувача ВДВ генерала армії Василя Пилиповича Маргелова: «ВДВ – десантне братство». У нашій організації рівні всі – і генерал, і рядовий – при безумовній повазі заслуг і персонального внеску кожного члена Союзу десантників України у розвиток повітряно-десантних військ.

Ми обіцяємо неухильно дотримуватися і пропагувати маргеловські традиції та постійно співпрацювати з діючими десантниками.

Адже, НІХТО, КРІМ НАС! СЛАВА ВДВ!

м.Вінниця, вул. Соборна, 52, тел. (0432)67-10-96, моб. (063)28-45-378, http://vdv-ua.com, e-mail: vdv2014.ua@gmail.com

Голова Союзу десантників Вінницької області
Віктор Малиновський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я