На голову Новини Допоможіть врятувати 6-річного Дениска від раку крові!

Допоможіть врятувати 6-річного Дениска від раку крові!

325
0

 Йому шість років, він любить гратися машинками, складати конструктор, слухати казочки. Любить грати у футбол…

 

 

Йому шість років, він любить гратися машинками, складати конструктор, слухати казочки. Любить грати у футбол…

Однак в спокійне і щасливе дитинство Дениска увірвалась біда – він важко захворів.

В листопаді 2013 року батькам Дениска повідомили страшний діагноз їхньої дитини – гострий лімфобластний лейкоз, ФАБ варіант L2, група середнього ризику, період ремісії.

Тоді, у неповний п’ять років Дениско не міг зрозуміти, чому він у лікарні, чому йому погано, коли ставлять крапельницю з хімією, чому у нього кожен день випадає волоссячко, чому тато з мамою сумні і плачуть, чому інші дітки бігають і граються, а він повинен лежати.

І навіть тепер, після майже півторарічного курсу лікування, він щоразу запитує, чого його мучать і роблять йому боляче, кожного разу він здригається, коли бачить білий халат…

35 хіміотерапій уже позаду. Курс лікування згубно впливає на печінку хлопчика. Через що, до лейкозу добавився ще й вірусний гепатит С. Центральна нервова система ініціально уражена.

Батьки з усіх сил борються за життя свого сина. Однак доровартісне лікування вже не під силу їм. До того ж у сім’ї Проценків ще четверо діток: Давиду – 11 років, Діані – 10 років, Дмитру – 8 років, Данилу – 3 роки. Вони теж вимагають догляду та фінансових витрат.

Сім’я Дениска живе в селі (Грижинці, Тиврівський р-н, Вінницька обл.), де великих грошей, на жаль, не заробити.

Наразі Дениско із батьком перебуває у Київський спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ», де на лікування щодня йде більше 4 тисяч гривень.

У сім’ї Дениска вже опускаються руки! Будь ласка, допоможіть хлопчику вижити! Кожна копійка відіграє важливу роль у житті Дениска.

Детальнішу інформацію ви зможете отримати за телефоном батька Дениска Проценка Олександра Анатолійовича: 0978782172.

Фінансову допомогу надсилайте на карточку Приватбанку: 5168757247013578.

Карточка зареєстрована на ім’я батька.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я