На голову Новини «Донбас був нашою владою ігнорований» – народний артист України

«Донбас був нашою владою ігнорований» – народний артист України

161
0

 Донбас був нашою владою ігнорований і те, що ми зараз маємо, це результат багаторічної байдужості.

 Донбас був нашою владою ігнорований і те, що ми зараз маємо, це результат багаторічної байдужості.

Про це сьогодні зазначив в межах презентації просвітницького проекту «Відкрий українське: підтримай український Донбас!» народний артист України, актор театру ім. М. Заньковецької Святослав Максимчук, інформує кореспондент «Вголосу».

«Я об’їздив весь Донбас. Я читав там Франка, Шевченка, Симоненка і Ліну Костенко. І жодного разу не почув: «Не понимаю». Я чув лише одне: «Приїжджайте», «Прихадите», «Ми нічого схожого ніколи не чули», – поділився Максимчук.

Актор розповів, що до 150-ти ліття з Дня народження Франка в Донецькому оперному театрі відбувся вечір, за участю митців Києва, який донеччани вітали дуже щиро.

«В межах вечора прозвучала доповідь на тему українського націоналізму. Зала сприйняла її цілком тверезо. По завершенню заходу, до мене підійшов заступник міністра культури, родом з Донецька, і сказав буквально таке: «Дякую вам, ви зробили те, чого не здатні зробити всі політики разом». Культура, культура і ще раз культура. Але, на превеликий жаль, ми маємо це сьогодні як факт доконаний», – зазначив Максимчук.

За його словами, Донецьк, Донбас був нашою владою ігнорований.

«А вони зрозуміли, що їхня влада – це банда на місці. І от ми маємо те, що ми маємо. Те, що ми зараз робимо, це не намарно, воно є доконечним. Немає такої сили, яка здатна українську душу зруйнувати і поневолити її», – підсумував народний артист України.

Нагадаємо, у Львові розпочав свою діяльність просвітницький проект «Відкрий українське: підтримай український Донбас!».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я