На голову Економіка ДОЧЕКАЛИСЬ! Правоохоронці обшукують київську квартиру Валерії Гонтаревої (НБУ)

ДОЧЕКАЛИСЬ! Правоохоронці обшукують київську квартиру Валерії Гонтаревої (НБУ)

318
0

Правоохоронці проводять обшуки за місцем прописки екс-глави Національного банку України Валерії Гонтаревої в Києві. Про це вона заявила агентству Інтерфакс-Україна.

«У мене зараз в Києві за місцем прописки на Великій Житомирській зламали ломом двері, і 10 чоловік в бронежилетах проводять обшук. Вчора ПриватБанк, сьогодні я…», — розповіла згорьована корупціонерка Гонтарева…

Екс-глава НБУ зазначила, що за місцем обшуку нікого немає, так як вона не живе там уже майже рік. «Мій адвокат повідомив давно ГПУ і ДБР про місце мого проживання в Лондоні», — сказала Гонтарєва.

А саме Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить обшуки у київській квартирі, де прописана екс-глава Національного банку.

Джерело: коментар прес-секретаря директора ДБР Анжеліки Іванової

Раніше про обшуки у будинку Гонтаревої в Києві повідомив в своєму телеграм-каналі колишній заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов.

Він також заявив, що обшуки проходять і в аеропорту Київ в Жулянах у справі про використання Порошенком підробних паспортів при польоті на Мальдівський архіпелаг.

У той же час у прес-службі аеропорту Київ повідомили, що у них відсутня інформація про нібито проходять обшуки…

Забагато невипадкових збігів. Про що говорить ситуація навколо Валерії Гонтаревої?…

Нагадаємо, 30 серпня екс-глава НБУ повідомила, що її збив автомобіль в центрі Лондона. У зв’язку з цим з понеділка вона знаходиться в лікарні.

4 вересня стало відомо, що Печерський райсуд Києва постановою від 27 серпня дозволив Державному бюро розслідувань силовий привід Гонтаревої на допит у справі про зловживання службовим становищем членами правління Нацбанку.

5 вересня Гонтарева повідомила, що в ніч на 5 вересня невідомі облили бензином і підпалили автомобіль, зареєстрований на її невістку, яку також звуть Валерія Гонтарева.

Сама Гонтарева не виключає, що буде просити про політичний притулок у Великобританії.

30 серпня 2019 екс-глава НБУ повідомила, що її збив автомобіль в центрі Лондона. У зв’язку з цим з понеділка вона знаходиться в лікарні.

4 вересня 2019 стало відомо, що Печерський райсуд Києва постановою від 27 серпня дозволив Державному бюро розслідувань силовий привід Гонтаревої на допит у справі про зловживання службовим становищем членами правління Нацбанку!

5 вересня Гонтарева повідомила, що в ніч на 5 вересня невідомі облили бензином і підпалили автомобіль, зареєстрований на її невістку, яку також звуть Валерія Гонтарева.

Сама Гонтарева не виключає, що буде просити про політичний притулок у Великобританії… Ясна річ, за її оборудки мали взятись раніше чи пізніше…

ХТО НАСТУПНИЙ?…

 

джерело