ЄДСМ. Вінницька область ДЛЯ ТИХ КОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЗРОЗУМІТИ ВСЕ І ВІДРАЗУ!

ДЛЯ ТИХ КОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЗРОЗУМІТИ ВСЕ І ВІДРАЗУ!

631
0

Конституційний Суд скасував "закон Януковича" про всеукраїнський референдум  | ZMINAЯкий вихід з ситуації, що склалася? ДЕолігархізація через механізм Націоналізації і ДЕмонополізацію галузей енергетики за масовим безпосереднім волевиявленням на зборах людей і громадян за місцем проживання, оформлених Протоколами зборів з Реєстрами учасників зборів (підписами) і Актом безпосереднього волевиявлення (протестними вимогами, затвердженими на зборах) і Додатками №1-10 (обгрунтування), обрання уповноважених зборами громадян (не політиків і не членів партій і громадських організацій) представників (сформувати велику групу місцевих лідерів з усієї України) від Зборів, офіційно направити Акти волевиявлення людей всім органам влади, провести Всеукраїнський Конгрес / З’їзд уповноважених представників Зборів громадян (орган управління діями) з порядком денним про повне перезавантаження системи влади, деолігархізаціі, деузурпаціі влади, чиновниками і депутатами через механізм націоналізації, вимагати прийняття Закону про Єдину Систему Моніторингу та обліку національного багатства і цін / тарифів на товари і послуги, створення державності – незалежної Держави Украіна (що не було зроблено) рішеннями загальних зборів / конференцій територіальних громад або місцевими референдумами (вони не заборонені законом, а значить можна), засновуючи органи влади – заверджуючи на зборах / конференціях Положення (статути) про органи влади (вони не були створені, а перефарбовані зі старих радянських) і наділяючи їх повноваженнями тільки управління (регулювання відносин, а не розпорядження національним багатством, що належить народу) відповідно до Конституції України, залишаючи право людей і громадян та територіальних громад (самоорганізованих) на відкликання депутатів і чиновників за собою, а також децентралізації органів державної влади, коли органи влади виконують функцію регулювання, а не розпорядження національним багатством належить народу України (ст. 13 КУ), оформивши право власності на національне багатство на всіх людей і громадян України.

Коли податки збираються в громадах і частина (25%) спрямовується до держбюджету для оплати роботи (саме РОБОТИ) держорганів). А також прийняття законів, що забезпечують протестні вимоги викладені в Актах безпосереднього волевиявлення (читай текст Акту) і внести зміни в закони, щоб вони були однозначні для розуміння і виконання, щоб ціни і тарифи регулювалися і забезпечували конституційні права людини і громадянина на гідне безбідне життя. А також земля, надра і природні ресурси, стратегічні галузі (енергетика і надра-користування) повинні належати людям і громадянам України безпосередньо через цінні іменні папери (акції та акти), а функції управління надавалися тільки грамотним найманим менеджерам під контролем Наглядових рад з числа уповноважених зборами територіальних громад досвідчених і грамотних представників громад. При цьому повинен бути створений Фонд національного добробуту громадян України, в який повинні бути передані всі державні підприємства і організації від міністерств і відомств, всі загальнодержавні стратегічні об’єкти. Міністерства і відомства не повинні розпоряджатися майном що належить народу України. Всі комунальні підприємства повинні належати громадянам, членам територіальних громад.

Землекористування для аграрних цілей тільки через земельний банк України. Аграрна земля не приватизується – вона стратегічний об*єкт ( продовольча безпека Держави). Земля територіальних громад повинна належати всім членам територіальних громад. Землі з покладами корисних копалин в надрах не повинні приватизуватися.Зеленський запропонував парламенту онлайн-референдуми і вседержавні  консультації. | Збруч

Президент – глава виконавчої влади (керує кабінетом міністрів України), а не цар.

Верховна Рада України – це делеговані територіальними громадами уповноважені представники з числа жителів громад – Вищий орган влади в Україні.

Судовий орган влади повинен бути виборним. Суддів не призначати, а обирати!

Політичні партії (349 штук!!!) повинні бути заборонені, тому що не довели свою необхідність за 30 років. Або їх може бути не більше п’яти і то з конкретними допустимими ідеологіями.

Безпосереднє народовладдя тільки через Збори громадян і уповноважених зборами територіальних громад.

Місцеві референдуми в громадах і державний референдум та Збори громадян – основні форми волевиявлення громадян.

Внести доповнення в закон про визначення терміна і поняття Корупціонер – це службовець (його сім’я) будь-якого органу влади, який має дохід і матеріальні блага на суми більше ніж оплата його праці на службі без підтвердження джерела доходів і сплати податків, якщо такий був до служби в органі влади. Прийняти закон за яким всі особи, які були керівниками в органах влади, а також народними депутатами Верховної ради України в період з 1991 по 2021 роки більше не повинні мати відношення і не працювати в органах державної та місцевої влади.Новини - Руслан Стефанчук анонсував розгляд законопроекту про місцеві  референдуми - Офіційний портал Верховної Ради України

Прийняти закон, що громадяни мають дохід понад 3 млн. у. о. не мають права бути державними службовцями і народними депутатами.

Прийняти закон про те що основними функціями державної влади має бути оборона і безпека, зовнішня і внутрішня політика (відносини), регулювання відносин у галузях і між територіальними громадами на благо людей і громадян.

Прийняти закон про Єдину Систему Моніторингу, контролю та обліку природних ресурсів і цін / тарифів на товари і послуги.

Прийняти нормальний закон про референдуми. Громадяни України є Люди, а не фізичні особи, народжені в сім’ях українців, народжених і проживають в Україні до 1991 року. Решта мешканців України це громадяни, що мають посвідку на проживання, право працювати і платити податки. Громадянин України це має бути гідно і забезпечено конституційними правами і часткою власності національного багатства і комунального майна. Необхідні зразки Протоколів зборів, Реєстр учасників, Акт безпосереднього волевиявлення громадян, Доповнення з обґрунтуваннями протестних вимог є в групі Локдаун Тарифів – https://www.facebook.com/groups/237231368004611 Користуйтеся! Діліться! Перезавантажуємося! ОСНОВНІ ВІДКРИТІ ПИТАННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА та ВР УКРАЇНИ. (такі що мають цікавити людей і громадян, а не ті, що політики нав*язують…) Який план рішучих дій у президента або кандидата у президенти без команди у депутати до ВРУ, без команди професіоналів до КМУ, без команди спеціалітів в силові органи влади, без команди до місцевих органів самоврядування, без безпосереднього волевиявлення людей і громадян – без рішень Зборів громадян за місцем проживання, без Зборів ОСН та Зборів територіальних громад?

Президент це голова виконавчої гілки влади, чи гарант Конституції? Навіщо Президенту офіс або адміністрація? Це дублювання КМУ чи недовіра, або власне царювання?Визнано неконституційним Закон «Про всеукраїнський референдум» – LexInform  – Правові новини, юридична практика, коментарі

Чи має судова гілка як орган влади (третя гілка) обиратися людьми і громадянами України, тобто чи мають судді обиратися в територіальних громадах, чи призачатися Президентом, Верховною Радою та Вищою радою правосуддя як зараз? Який буде механізм відкликання виборних посад та діячів (депутатів, суддів, Президента) за відповідним законом? Який план утворення Держави Республіка Україна та яка роль в цьому територіальних громад, як системи місцевого самоврядування (ст. 5 ЗУ про ОМС) в утворенні Держави?

Яка роль Зборів громадян за місцем проживання та роботи, як одна із демократичних форм безпосереднього волевиявлення людей і громадян (ст. 69 КУ)? Який план дій щодо Криму та Донбасу? Який проект ЗУ про референдум та місцеві референдуми? Який проект ЗУ про територіальні громади та народовладдя? Який проект ЗУ про деолігархізацію та націоналізацію? Який проект ЗУ про реалізацію права власності народу – людей і громадян України на національне багатство (ст.13 КУ)?

Коли і як буде впроваджено Єдину Державну Систему Моніторингу для контролю і обліку кількості видобування та переробки (виробництва) продукції, цін та трифів? Який буде проект ЗУ про вибори саме за мажоритарним принципом (без партійної узурпації виборів) шляхом висування кандидатів саме зборами територіальних громад та ОСН, адже цей принцип народовладдя ніхто не відміняв.

Які конкретні мають бути дії уряду, перші основні реформи, чисельність міністерств і відомств, якими мають бути функції Держави і уряду та яким законом це буде забезпечено? Хто входить до команди, як кандидати до Уряду, Верховної Ради, Судової влади, Силових органів, органів місцевого самоуправління?

Якими будуть функції територіальних громад та утворених ними на зборах органів місцевого самоврядування, фондів благополуччя громад, судів, прокуратур, поліції, територіальних комісій волевиявлення громадян, із затвердженням Положень про ці органи?

Яка буде кредитна політика НБУ щодо процентних ставок для господарської діяльності і конкурентоспроможності вітчизняних виробників із закордонними?

Яка буде фіскальна політика та щодо імпортних товарів та підтримки вітчизняного виробника? Які мають бути регулятори щодо ціноутворення, рентабельності та мінімальної оплати праці (доходу), пенсії, прожиткового мінімуму, тарифів на ЖКП?Місцеві референдуми – реальне народовладдя чи політичний хайп? • Samoorg -  Самоорганізація в громаді

Яким буде приведення законів до Конституції України та однозначність у трактуванні і розумінні їх всіма громадянами? Чи має бути та яким чином громадянство забезпечено правом власності на національне багатство (ст. 13 КУ) та комунальне майно у формі іменних цінних паперів та обов’язками щодо участі у формах безпосереднього волевиявлення (вибори, референдуми, збори територіальних громад та ОСН)?

Чи має бути громадянином України людина, що народилася в сім’ї українців, що проживали в Україні до 1991 року (оголошення незалежності) або громадянами можуть бути всі хто є на даний час в тому числі мігранти та фізичні особи?

Який статус фізичної особи – хто це? Адже в цивільному та податковому кодексах, законі про житлово-комунальні послуги зазначено фізичні особи, платники та споживачі, але не люди і громадяни України!!!

Яке ставлення до штучної пандемії і що буде робити президент за відсутності санітарно-епідеміологічної служби, чому народ лікує влада а не лікарі? І таке інше… А що думаєте Ви Люди і Громадяни України? ініціативна група небайдужих людей і громадян Локдаун Тарифам https://www.facebook.com/groups/237231368004611

Джерело

#громадяни #президент #кму #верховна рада

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я