На голову Новини Для більшості українців безвізовий режим не має значення, – результати соцопитування

Для більшості українців безвізовий режим не має значення, – результати соцопитування

154
0

Тільки 40% респондентів заявили, що для них дійсно важлива можливість безвізового відвідування європейських країн.

Велика частина українців не надає великої ваги запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом. Про це говорять дані опитування соціологічної групи «Рейтинг» , – передає  hyser.com.ua

Зокрема, 55% респондентів заявили, що особисто для них безвізовий режим неважливий. При цьому 40% говорять, що скасування віз для них відіграє важливу роль. Ще 5% опитаних не змогли визначити своє ставлення до безвізового режиму.

Примітно, що результати опитування в 2016 році були фактично ідентичними.

Соціологи відзначили, що питання введення безвіза з ЄС відіграє важливішу роль для жителів західних регіонів і молодого покоління. Найменше він хвилює людей, які вже вийшли на пенсію.

Також в рамках опитування 50% респондентів заявили, що Україна повинна стати членом ЄС. Разом з тим 12% опитаних хочуть бачити її в складі Митного союзу. Ще 28% вважають, що Україні слід підтримувати відносини як з Євросоюзом, так і з Росією. 10% респондентів не змогли висловити свою позицію з цього приводу.

Як і у випадку з безвізом, вступ до Євросоюзу насамперед підтримують жителі західних областей і молодь.

Відзначимо, що з початку дії безвіза, лише третина українців, які в’їжджають в країни ЄС, скористалися перевагами цього режиму.

За останніми даними, з моменту офіційного введення безвізового режиму в країни ЄС не пустили 33 українців з більш ніж 740 тис. Громадян, які перетинали кордон за цей період.

Нагадаємо, рішення Євросоюзу про надання громадянам України безвізового режиму для короткострокових поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони, за винятком Великобританії та Ірландії, вступило в силу з 11 червня 2017 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я