На голову Новини Десантна міць відроджується (ВІДЕО)

Десантна міць відроджується (ВІДЕО)

123
0

Станом на 2001 рік  аеромобільні війська складались з Командування, а саме 1-шої аеромобільної дивізії, що знаходилась у Болграді та яку розформовано у 2003 році; 45-та аеромобільна бригада, яка теж дислокувалась Болграді та з 2003 року була переформатована у 16-ту механізовану бригаду яку згодом, у 2006 році, розформовано.

25-тої повітряно-десантної бригади, що знаходиться у Гвардійському (Дніпропетровська область); 27-мої механізованої бригади, що знаходилась у Білгород-Дністровському та розформовану у 2004 році; 91-й артилерійський полк який знаходиться у населеному пункті Веселий Кут Одеської області; 95-та окремої аеромобільної бригади з міста Житомира; 79-ого окремого аеромобільного полку з Миколаєва; 80-ого окремого аеромобільного полку, що знаходиться в місті Львів.

Про це пише infoaccent.net

З тих пір склад та сама структура десантних військ притерпіла значних змін. Поштовхом для цього стала анексія Криму та початку війни на сході країни. Нарешті керівництво країни зрозуміло значимість десантників у структурі Збройних Сил України, та яку важливу роль вони відіграють у стримані агресора зі південного сходу країни.

Так, 2016 рік став щедрий на реформи у ЗСУ, у гарному розумінні цього слова. Підрозділи високомобільних десантних війсь поповнилися ще двома потужними бригадами 45-ою та 46-ою окремими десантно-штурмовими бригадами (ОДШБр) ЗСУ.

Комплектування цих підрозділів проходить досить активно та лише новими зразками озброєння та людьми, яких можна вважати професіонали своєї справи та Патріотами України.

Так можна додати, що 19 жовтня 2016 року, було завершене розгортання 45-тої окремої десантно-штурмової бригади у Болграді. До апарату керівництва і офіцерського складу увійшли досвідчені військовослужбовці з інших десантних бригад, на базі яких також було підготовано велику частину змішаних підрозділів новоствореної 45-ї бригади. На момент створення увесь особовий склад бригади є професіоналами, що несуть службу на контрактній основі.

Бригада вже пройшла бойове злагодження на полігонах Високомобільних десантних військ Збройних Сил України і виконує бойові задачі за призначенням.

Крім того у мережі з’явилось промовідео цього новоствореного підрозділу, що ж «Так тримати хлопці!».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я