На голову Новини Держпідприємство на Вінниччині планує звільнити 750 працівників?

Держпідприємство на Вінниччині планує звільнити 750 працівників?

222
0

 Небезпека втратити роботу нависла над 750 працівниками найпотужнішого вітчизняного виробника бетонних шпал та опор для залізниці – державного підприємства ПрАТ “Гніванський завод спецзалізобетону” на Вінниччині

 Небезпека втратити роботу нависла над 750 працівниками найпотужнішого вітчизняного виробника бетонних шпал та опор для залізниці – державного підприємства ПрАТ “Гніванський завод спецзалізобетону” на Вінниччині. Профспілка підозрює спробу штучного банкрутства підприємства.

Про це йдеться у листі первинної профспілкової організації підприємства, адресованому міністру інфраструктури України В. Козаку, який має у своєму розпорядженні Укрінформ.

“Свого часу ми пережили штучне банкрутство, а сьогодні воно знову насувається. Станом на 1.10.2013 року завод не має замовлень на збут продукції, маючи при цьому на складі даної продукції більше ніж на 15 млн гривень. На заводі працює більше 750 чоловік, а це майже 300 сімей. Відсутність замовлень зменшує дохід людей, що призводить до погіршення матеріального стану і створює вкрай напружену ситуацію, яка може закінчитися соціальним вибухом”, – ідеться в листі.

Його автори повідомляють про щоденні збитки заводу через простій у розмірі 103 тис грн. Це ще більше ускладнює становище підприємства. Відтак заводчани просять втручання профільного міністерства, аби забезпечити планомірні щомісячні замовлення “Укрзалізниці” – основного споживача їхньої продукції.

ПрАТ “Гніванський завод спецзалізобетону” працює з 1969 року і вважається найбільшим вітчизняним виробником залізобетонних шпал, напірних труб та стійок опор контактної мережі залізниць. Підприємство є бюджетоутворюючим для смт Гнівань з 15 тисячами населення та одним із найбільших у Тиврівському районі Вінницької області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я