Економіка Держінспекція дозволила будувати сміттєпереробний завод у Львові.

Держінспекція дозволила будувати сміттєпереробний завод у Львові.

686
0
Держінспекція дозволила будувати сміттєпереробний завод у Львові

Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ) видала дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові. Потужність львівського сміттєпереробного заводу, який будуватимуть біля очисних споруд «Львівводоканалу», становитиме 240 тис. тонн відходів на рік.

Як повідомили у департаменті містобудування Львівської міськради, проект сміттєпереробного заводу пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний висновок Мінекології. Тепер дозвіл на початок будівництва отримали від новоствореного контролюючого органу в галузі будівництва – ДІАМ. У прес-службі Львівської міської ради ZAXID.NET повідомили, що це останній дозвіл, необхідний для початку будівництва заводу. Терміни початку будівництва наразі не відомі.

«Отримали інформацію, що є дозвіл від нової інституції – від ДІАМ. Очікуємо, що такий дозвіл має надійти до Львова і тоді будемо переходити до наступних кроків», – повідомив у коментарі ZAXID.NET перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що сміттєпереробний завод у Львові планують побудувати біля очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій, 13. Для вирішення проблеми зі сміттям Львів уже отримав 25 млн євро кредиту від ЄБРР та 10 млн євро ґранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Потужність майбутнього заводу, яка має забезпечити потреби міста — 240 тис. тонн відходів на рік при двозмінній роботі. Завод мають збудувати за два роки.

За підсумками міжнародного тендеру сміттєпереробний завод у Львові будуватиме одна з найбільших будівельних компанії Польщі Control Process S.A. Про це під час свого звіту 8 липня сказав міський голова Львова Андрій Садовий. Раніше повідомлялося, що завод будуватиме нідерландсько-литовський консорціум WTT-Axis. Причини зміни генпідрядника у Львівській міськраді не повідомляли.

Раніше противники сміттєпереробного заводу через суд намагалися скасувати містобудівні умови та обмеження на його будівництво. Торік у жовтні Львівський окружний адміністративний суд остаточно розблокував будівництво сміттєпереробного заводу.

Джерело

#влада #львів #сміттєзавод #корупція

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я