Новини Держдеп США поглумився над прапором Росії (ВІДЕО)

Держдеп США поглумився над прапором Росії (ВІДЕО)

181
0

Співробітники Державного департаменту США при підготовці до зустрічі між главою відомства Джоном Керрі і міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим повісили прапор РФ догори дригом. Про це повідомляє Апостроф.

Зустріч глав зовнішньополітичних відомств відбулася в швейцарському Цюріху напередодні. Лавров і Керрі обговорили виконання мінських домовленостей щодо військового конфлікту на Донбасі, ситуації в Сирії, недавнє ядерне випробування в КНДР і ряд інших питань.

Начальник прес-служби Держдепартаменту Джон Кірбі заявив, що на переговорах глави зовнішньополітичних відомств двох країн розглянули “плани проведення ООН переговорів між сирійськими сторонами 25 січня і просування вперед до дипломатичного врегулювання в Сирії”.

“Стосовно України вони обговорили, яким чином прискорити повну імплементацію мінських зобов’язань, включаючи невідкладну необхідність відновлення режиму припинення вогню і забезпечення спостерігачам Організації з безпеки і співробітництва в Європі повного доступу (до цікавлять їх районам)”, – наводить слова Кірбі видання.

[iframe width=”650″ height=”350″ src=”https://www.youtube.com/embed/nketFBO2C_o” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я