На голову Новини Державна служба зайнятості готова сприяти працевлаштуванню кримчан

Державна служба зайнятості готова сприяти працевлаштуванню кримчан

208
0

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!
 

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню!

 

Вам обов’язково допоможуть у: пошуку підходящої роботи – тимчасової і постійної; отриманні інформації та консультацій щодо сприяння зайнятості; участі в громадських оплачуваних роботах; професійній підготовці, перепідготовці і підвищенні кваліфікації, зокрема з видачею ваучера для вікової категорії «45+»; отриманні статусу безробітного.

 

Якщо Ви шукаєте роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. У державній службі зайнятості єдина база вакансій для всієї України. Усі вакансії – у вільному доступі. Реєстрація в центрі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання або перебування.

 

Для реєстрації потрібно мати: паспорт громадянина України (або інший документ, що посвідчує особу); облікову картку платника податків; трудову книжку; документи про освіту; військовий квиток (у разі потреби).

 

Звертаємо Вашу увагу, що наявність документів і реєстрація в центрах зайнятості необов’язкова для отримання: інформації про вакансії, навчальні заклади, підприємства, установи, організації, з якими співпрацює служба зайнятості; консультацій з питань законодавства та інших питань; рекомендацій щодо вибору/зміни професії або навчальних закладів; консультацій щодо працевлаштування, у тому числі на тимчасові роботи.

 

У найближчому центрі зайнятості Вам запропонують послуги з професійної орієнтації.

 

Наші спеціалісти: ознайомлять Вас із законодавством у сфері праці та зайнятості; поінформують про Ваші права при пошуку роботи;

 

допоможуть у виборі професії; нададуть рекомендації щодо можливостей професійного навчання за сприяння державної служби зайнятості.

 

Державна служба зайнятості всі послуги надає БЕЗКОШТОВНО.

 

Будь ласка, за більш детальною інформацією звертайтеся до будьякого зручно розташованого для Вас центру зайнятості.

 

Скористайтеся безкоштовними сервісами державної служби зайнятості:

 

інформаційно-довідковою телефонною системою: 0800505060 (зі стаціонарного телефону); 730 (з мобільного телефону).

 

Інтернет-порталами: www.dcz.gov.ua і www.trud.gov.ua
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я