На голову Новини Держава повертатиме близько 5 тисяч гривень тим, хто перейде на електричне опалення

Держава повертатиме близько 5 тисяч гривень тим, хто перейде на електричне опалення

165
0

 Уряд виділив 50 мільйонів гривень на відшкодування кредиту фізичним особам та власникам домоволодінь, які перейдуть на електричні котли

 Уряд виділив 50 мільйонів гривень на відшкодування кредиту фізичним особам та власникам домоволодінь, які перейдуть на електричні котли.

 

Кожному з них буде повернено суму в розмірі 20% від кредиту, проте не більше ніж 5 тисяч гривень, йдеться в повідомленні на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

 

За словами заступника міністра Андрія Білоусова, такий проект вже готовий і скоро буде розглянутий Урядом.

 

«Це буде відбуватися за наступною схемою: фізична особа отримує кредит в Ощадбанку, який натомість формує реєстр позичальників та подає до Держенергоефективності. А вже Держенергоефективності адресно відшкодовуватиме позичальнику до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тисяч гривень. Це допоможе залучити близько 200 мільйонів гривень населення і близько 36 тисяч домогосподарств зможуть перейти на електричне опалення», – пояснює Андрій Білоусов.

 

Також існує ще один проект, який передбачає безкоштовне підключення споживачів до елекроопалення. Паралельно енергопостачальні компанії модернізують трансформаторні підстанції та проведуть електрокабелі необхідної потужності за рахунок своїх інвестиційних фондів, йдеться в повідомленні.

 

Джерело: pohlyad

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я