На голову БЛАГОдійність Держава допомагатиме українцям у придбанні житла!

Держава допомагатиме українцям у придбанні житла!

447
0

50-відсткова державна допомога, або навіть пільгова іпотека для учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб.

Сьогодні обговорювалося питання соціального захисту родин заручників та зниклих безвісти під час бойових дій на Донбасі. На зустрічі були родичі зниклих та заручників, представники ОПУ, громадських організацій, Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики та Міністерства у справах ветеранів.

На засіданні презентували положення законопроєкту, який вирішить соціальні проблеми родин заручників і зниклих безвісти. Зокрема, родинам надаватиметься соціальна, правова, психологічна та медична допомога. Представник громадської організації Stabilisation Support Services Ірина Лоюк запропонувала родичам зниклих безвісти та заручників вносити свої пропозиції до законопроєкту. Мати полоненого волонтера Бориса Місюренка Лідія сказала, що важливо залишити стипендії для неповнолітніх дітей осіб, які захоплені незаконними збройними формуваннями.

Учасники планують надати окремого статусу родинам осіб, які зникли безвісти. Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко поінформував представників робочої групи про компенсації на оплату житлово-комунальних послуг.

Антон Колумбет зазначив, що міністерство пропонує збільшити фінансування програми «Доступне житло» для учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб.

«Ця програма передбачає 50-відсткову державну допомогу на вартість житла. Таким чином, державний бюджет допомагає людині придбати житло», — пояснив Антон Колумбет.

Крім того, триває робота над законопроєктом про пільгову іпотеку для учасників бойових дій.

Джерело