На голову Новини Держава більше не допомагатиме фінансово хворим на рак – Уляна Супрун

Держава більше не допомагатиме фінансово хворим на рак – Уляна Супрун

107
0

Під час робочого візиту до Вінниці в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що МОЗ більше не прийматиме програму державної допомоги «Онкологія».

4-го листопада Уляна Супрун з робочим візитом відвідала Вінницю. Під час зустрічі із медиками регіону очільниця МОЗу заявила, що онкохворі українці більше не зможуть розраховувати на грошову допомогу держави. З наступного року уряд не прийматиме держпрограму «Онкологія». Таке рішення очільниця профільного міністерства пояснила тим, що вони концентруються на профілактиці хвороб, а не на їх лікуванні, повідомляє i-vin.info

– Я би хотіла побачити, як процвітає профілактична медицина, щоб ми мали менше і менше захворювань на онкологічні хвороби. Чому ми мусимо лікувати їх всіх? Тому що ми дуже пізно виявляємо ці хвороби, тому що наші пацієнти не відвідують сімейних лікарів, – вважає пані Супрун.

Уляна Супрун переконана, що якісні послуги сімейних лікарів допоможуть знизити коефіцієнт захворюваності на рак. А в критичних випадках допомогти онкохворим зможуть місцеві бюджети.

Додамо, що також у Вінниці в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла, що з наступного року МОЗ планує запровадити курс «Перший на місці пригоди», а перелік лікарських засобів буде скорочено втричі.

Нагадаємо, кожний 40-й житель Вінниччини хворий на рак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я