На голову Новини «Дерибан» газового бізнесу між олігархічними групами будуть здійснювати за рахунок вінничан –...

«Дерибан» газового бізнесу між олігархічними групами будуть здійснювати за рахунок вінничан – Віктор Малиновський (ВІДЕО)

78
0

З 1 липня 2015, згідно з рішення НКРЄ, газ на Вінниччину постачатиме ТОВ «ВІнницягаззбут». У зв’язку зі зміною постачальника, усім вінничанам (436 тисяч споживачів газу) необхідно буде укласти новий договір.

З 1 липня 2015, згідно з рішення НКРЄ, газ на Вінниччину постачатиме ТОВ «ВІнницягаззбут». У зв’язку зі зміною постачальника, усім вінничанам (436 тисяч споживачів газу) необхідно буде укласти новий договір.

Зробити буде це не легко, адже кожен договір вимагатиме чимало зусиль. Так, кожному споживачу потрібно буде зібрати щонайменше 8 довідок. Кожну з яких потрібно буде «вистояти» в різних інстанціях, деякі з цих довідок, обійдуться споживачам в значну копійку. До прикладу, довідка з БТІ про те, що ви являєтесь власником квартири обійдеться вам у 257 грн.

Не менше «паперової тяганини» ляже на плечі й нового постачальника.

Однак, він зауважує, що не зважаючи на значне навантаження, припинятись поставка газу не буде.

 

Нові договори дадуть можливість перевірити хто живе в тій чи іншій квартирі: власник чи винаймач. Власників, які не оформили офіційний договір – позбавлятимуть субсидій.

Але зі слів, юриста ГО «Голос народу» Олени Медведенко, така контролююча функція зі сторони постачальника газу – не законна.

 

Білаш Володимир, директор ПАТ «Вінницягаз», зауважив, що ліцензію на постачання природного газу розірвано, натомість з 1 липня, таку ліцензію отримала нова фірма «Вінницягаззбут».

 

Голова Народної ради Майдану Вінниччини Віктор Малиновський, звернувся до поставщиків газу з проханням вирішити заміну договорів за власний рахунок, адже той мінімальний прожитковий рівень, який мають на сьогодні вінничани, не дозволяє тратити зайву гривню.

 

 

Крім того, громадський активіст здивований, чому це «дерибан» газового бізнесу між олігархічними групами, хай навіть патріотичними, має здійснюватись за рахунок вінничан.

 

Однак, зі слів «газового» керівництва посприяти даному питанню вони не зможуть.

 

Отже, вінничани таки будуть мати зайву мороку, а також будуть змушеними за власний рахунок оформляти новий договір з новим постачальником газу.
 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я