На голову Новини Депутати Європарламенту проголосували за відміну віз українцям

Депутати Європарламенту проголосували за відміну віз українцям

188
0

Представники Європарламенту закликають надати українським громадянам безвізовий режим найближчим часом. 

Депутати підтримують Україну у проведенні необхідних для цього реформ.

Про це повідомляє “Укрінформ“. Голова делегації Європарламенту Андрій Пленкович зазначив, що Європейський союз має надати Україні допомогу в той час, як Росія забороняє українські товари і погіршує умови для ведення торгівлі. Також він сподівається, що Єврокомісія надасть конкретні законодавчі пропозиції, які дозволять запровадити візову лібералізацію для українців. Адже вони, за його словами, чекають на це вже протягом двох років.

Підтримали запровадження безвізового режиму для українських громадян низка депутатів Європарламенту. Серед них європейські консерватори та реформісти Анна Фотіга та Йоханес ван Бален, представник європейських “зелених” Хейді Хаутала та представник Альянсу лібералів і демократів за Європу Петрас Ауштревічус.

Голосування за резолюцію про стан та перспективи імплементації угод про асоціацію у Європарламенті відбудеться сьогодні. Також парламентарі розглянуть питання про зони вільної торгівлі з Україною, Грузією та Молдовою.

Нагадаємо, єврокомісар з питань політики сусідства та переговорів по розширенню Йоганнес Ган наголосив, що Євросоюз цього року посилить підтримку України. Це стосуватиметься зони вільної торгівлі, поліпшення бізнес-клімату та диверсифікації ринків. Крім цього Брюссель займатиметься питанням підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я