На голову Новини Депутати тягнуть компенсації, а в АТО-шника хата розвалюється

Депутати тягнуть компенсації, а в АТО-шника хата розвалюється

111
0

21-річний Дмитро Савчук з села Борівці на Кіцманщині повернувся з зони АТО пораненим. Отримавши поранення у зоні бойових дій на Сході, після лікування у військовому госпіталі, хлопець змушений був повернутися до рідного села. 

Його стара хата, успадкована ще від прабабусі, в аварійному стані й розвалюється на очах. Стіни просідають, у глибоких тріщинах, звідти дме холодний вітер, дерев’яні перегородки — трухляві, газ давно відрізаний…

В таких умовах Дмитро живе вже рік. Мама покинула сім’ю, коли йому було лише три рочки, а батько, який виховував хлопця, помер чотири роки тому. Власної сім’ї Дмитро ще не створив.

Підтримують його чим можуть бойові побратими та волонтери, вони ж і наполягли, щоб звертався до чиновників за допомогою для покращення житлових умов. Хлопець соромився, відмовлявся, та таки наважився. Сільський голова Борівців знає про проблему, однак у сільському бюджеті немає грошей, щоб придбати захиснику України інше житло чи навіть відремонтувати старий будинок. 

“Та й робити капітальний ремонт старої аварійної оселі, де зараз живе Дмитро, доцільності немає, вона не підлягає ремонту”, — пояснює борівецький сільський голова Олександр Гордей.

Через інвалідність працювати фізично Дмитро не може.

molbuk.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я