На голову Економіка Депутат заробив 200 мільйонів на українцях, які померли!!! Як?

Депутат заробив 200 мільйонів на українцях, які померли!!! Як?

524
0

Спритник-депутат заробив аж 200 мільйонів на українцях, які померли! У Державному Бюро розслідувань хочуть розібратися, яким чином люди, що померли, змогли придбати цінні папери і корпоративні права. Виявляється, заради своєї ж вигоди, їхні дані використав екс-депутат Верховної Ради України.

ДБР розслідує справу Максима Микитася. Його звинувачують у підробці договорів купівлі-продажу цінних паперів та корпоративних прав.

ДБР завело справу проти Микитася 26 липня 2019 року. У заяві говорилося, що екс-нардеп, використовуючи підставних осіб і підробивши документи на отримання корпоративних прав за об’єктами будівництва, незаконно легалізував грошові засоби в розмірі понад 200 млн гривень. Для цього Микитась нібито підробив договори купівлі-продажу цінних паперів та корпоративних прав!

Для свого збагаченні екс-нардеп використав цинічну схему з “мертвими душами”. Виявилося, що люди, які фігурують в угоді, як покупці, померли ще у 2015-2016 роках.

“У декларації за 2016 Микитась звітував про продаж корпоративних прав Володимиру Ярошенку на суму 152,4 млн гривень і продажу цінних паперів Артему Хижуну на 60,5 мільйонів гривень. У той же час, за даними управління юстиції Києва, 10 жовтня 2016 зареєстрована смерть громадянина Ярошенка, 1969 р. н. Крім того, 16 листопада 2015 складено актовий запис про смерть громадянина Хижуна, 1980 р.н.”

У ДБР вважають, що саме таким чином екс-депутат Микитась заробив 200 мільйонів на українцях, які померли. Тому цією справою зайнялися правоохоронці.

джерело – сайт ДБР