На голову Новини День народження «Школи старших по будинку»: 6 років безперервної війни з комунальною...

День народження «Школи старших по будинку»: 6 років безперервної війни з комунальною мафією (ВІДЕО)

170
0

 6 років безперервної війни зі свавіллям вінницької міської влади відсвяткувала «Школа старших по будинку» 

 6 років безперервної війни зі свавіллям вінницької міської влади відсвяткувала «Школа старших по будинку» 

 

Чималий відрізок життя, який ініціативні вінничани потратили на боротьбу із гройсманівським беззаконням, можна було б прожити по-іншому: бавлячи онуків чи відпочиваючи з дітьми.

Однак вінницькі провладні мародери, замість того аби забезпечити щасливу старість пенсіонерам міста, змусили їх відвойовувати останні копійки своєї ж пенсії. Відвойовувати у них же, у міської влади, яка не соромлячись влізла до кишені вінничан і вже більше 10 років здійснює відкритий грабунок, прикриваючись комунальними реформами.

Аби захистити себе та свої права у 2009 році виникла ідея створити на базі громадської організації «Голос народу» «Школу старших по будинку»… І понеслось! Членів прибувало з кожним зібранням все більше і більше! Тепер нас майже 500 чоловік. Це 500 щирих патріотів свого міста, кому небайдужа його доля…

За цей час ми разом пройшли не одне судове засідання, виявили не одне незаконне рішення Вінницької міської ради, вирішили не одне конфліктне питання між мешканцями житлових будинків і ЖЕКами, поділились власним досвідом з десятками старших по будинку…
На нас по різному реагують люди: влада вважає нас бандою неврівноважених бабусь і дідусів, які не дають їм спокійно грабувати народ; звичайні ж вінничани називають нашу школу – світлом в кінці темного тунелю!

Нам погрожували і били молодики-тітушки, над нами сміялись, до нас зневажливо ставились… та ми робили свою роботу, бо знаємо: «вода камінь точить». Ми день за днем, рік за роком оббивали пороги міськради, облради, прокуратур та різних чиновницьких інститутів аби добитись справедливості й припинити комунальний грабунок.

Ми багато чого досягнули, про нас знають всі. Та ми не збираємось зупинятись на досягнутому, бо вінницькі мародери тепер діляться своїм ганебним досвідом грабунку зі всією Україною.

Ми мусимо зупинити комунальну мафію аби наші діти не відчули на собі цей безсовісний грабунок.
Приєднуйтесь, дорогі вінничани, будемо разом захищати наші права!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я