На голову Новини Деканоїдзе підтвердила свою відставку

Деканоїдзе підтвердила свою відставку

152
0

Сьогодні у Києві пройшла прес-конференція глави Національної поліції України Хатіі Деканоїдзе, де вона підтвердила свою відставку.

Повідомлення про екстрену прес-конференцію з’явилося після того, як у ЗМІ поширили про майбутню відставку Хатіі Деканоїдзе, передає day.kyiv.ua.

У свою чергу, на брифінгу Деканоїдзе підтвердила свою відставку і додала, що глава МВС України Арсен Аваков підписав її рапорт.

“Моїх повноважень і волі не було достатньо для різких змін. Моя функція виконана, у зв’язку з чим я заявляю про свою відставку”, – сказала вона.

“Найбільшу вдячність я хочу висловити всьому українському народу за підтримку і терпіння. Сподіваюсь, зроблена мною робота дасть поштовх подальшому розвитку Національної поліції і створення нової країни. Якщо на це, мої дорозі друзі, буде політична воля”, – висловилася Деканоідзе.

“Своїм найбільшим досягненням є те, що мені вдалося довести, що поліція повинна бути чесною, порядною, відкритою, з людським обличчям”, – додала Деканоідзе.

У свою чергу, виконуючим обов’язки очільника Нацполіції став перший заступник Деканоідзе Вадим Троян. Про це в Twitter написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Дякую Хатії за роботу і випробування, які пройшли разом! Виконувати обов’язки глави поліції буде Вадим Троян”, – заявив Аваков.Нагадаємо, ми сьогодні повідомляли, що Деканоїдзе подала у відставку. Але глава департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко заявляв, що не коментує інформацію про швидку відставку глави Нацполіції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я