На голову Економіка ДБР зненацька прийшло з обшуком на митний пост: “ліві” гроші знайшли у…

ДБР зненацька прийшло з обшуком на митний пост: “ліві” гроші знайшли у…

389
0

Поки людина Гройсмана й новий очільник минниці Максим Нефьодов намагається навести хоч якийсь порядок у своєму господарстві, його корумповані підлеглі ЩОДНЯ по всій країні “заробляють” як можуть… тихо і безкарно!

На митному посту “Гоптівка” в Харківській області під час обшуків працівники прокуратури і ДБР знайшли більше 187 тисяч гривень, 807 тисяч російських рублів, долари та євро – при цьому гроші валялися в сміттєвих відрах і за батареями!

Джерело: заява прокурора Харківської області Олександра Фільчакова в ході виїздного засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики у Харкові.

Пряма мова: “Під час розслідування ми 4 рази зверталися до начальника митниці, щоб отримати відео з камер спостереження. Нам не надали дозвіл. Ми були вимушені в понеділок прийти з обшуком. І те, що ми там побачили, – це був жах. Ми виявили, назвемо так, “безхозні” гроші.

Працівники митниці, коли побачили співробітників ДБР і прокуратури, вони просто їх викидали. У мене є відеозаписи, коли кошти викинули в сміттєве відро, за батарею, шафи… Ми вилучили “безхозне” на митному посту, це режимний об’єкт, 137 тисяч гривень, 807 тисяч російських рублів, 760 доларів США та 60 євро. Це, щоб ви розуміли, на початку робочого часу”.

 

ВСІ ФОТО: СХІДНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДПСУ

 
 

Кримінальне провадження, про яке йдеться, почали за ч.2 ст.354 КК України (підкуп, вчинений повторно або за попередньою змовою групою осіб) 11 листопада після отримання оперативної інформації від прикордонників, що в межах дії митного посту “Гоптівка” по зеленому коридору з РФ пройшли 13 мікроавтобусів з товарами народного споживання – продуктами харчування та одягом.

Тривають слідчі дії.