На голову Uncategorized ДБР започатковує щомісячні звітні зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні та пораненими...

ДБР започатковує щомісячні звітні зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні та пораненими на Майдані!

587
0

Картинки по запросу "ирина венедиктова фото"Т. в. о. Директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова зустрілась із представниками ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» та ГО «Нескорений Майдан – 18.02».

Очільниця ДБР пообіцяла, що такі звітні зустрічі будуть щомісячними. А для постійної комунікації з органом представники потерпілих та поранених делегували Юрія Аксеніна та Павла Кучера.

Зараз у ДБР 49 кримінальних проваджень щодо «справ Майдану». Ірина Венедіктова поінформувала родини Героїв Небесної Сотні та їхніх представників про перебіг їх розслідування.

«Наші слідчі вже скерували до суду дві «справи Майдану» – щодо викрадення та вбивства журналіста Василя Сергієнка та колишнього слідчого міліції, який незаконно затримував учасників мітингів. Повідомлено про підозру у вбивстві та замаху на вбивство «майданівців» бійцю спецпідрозділу «Омега».
Невдовзі у Державному бюро розслідувань буде створене окреме Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку із масовими протестами  у 2013-2014 роках. Конкурс на керівника цього підрозділу ми оголосимо найближчим часом. І одним із критеріїв відбору буде досвід кандидата у розслідуванні «справ Майдану». Також цей підрозділ буде значно доповнений кадрами”, – заявила т.в.о. Директора ДБР

Також представники потерпілих та поранених під час Революції Гідності поспілкуватися із керівником спеціального відділу ДБР у «справах Майдану» Олександром Буряком та слідчими підрозділу щодо розслідування конкретних справ.

Джерело 

#влада #ДБР #люстрація #корупція #суди